Mamak Belediyesi, ilçenin yıllardır ihmal edilen ve kronikleşen altyapı sorunlarına el atmaya devam ediyor. Son olarak, Hüseyingazi ve Aşık Veysel mahallelerindeki kanalizasyon sorunlarına kalıcı çözümler getirildi.

Ankara'da çeşitli suçlardan aranan yüzlerce firari yakalandı Ankara'da çeşitli suçlardan aranan yüzlerce firari yakalandı

Mamaklıların İhtiyaçlarına Odaklanılıyor

Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin, kaynakların Mamaklıların acil ihtiyaçlarına yönelik kullanılmasının önemini vurgulayarak, vatandaşların sorunlarına kalıcı çözümler üretme hedeflerini yineledi. Bu kapsamda, Aşık Veysel Mahallesi Şadırvan Caddesi ve Hüseyin Gazi Mahallesi'nde uzun süredir çözüm bekleyen altyapı sorunları ele alındı.

Hüseyingazi'nde 8 Binanın Kanalizasyon Sorunu Çözüldü

Mamak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Hüseyingazi Mahallesi'nde 7 metre derinliğinde kanal döşeyerek 8 binanın kanalizasyon sorununu kalıcı olarak çözdü. Bu sayede, mahalle sakinlerinin uzun süredir şikayetçi olduğu kötü kokular da ortadan kaldırıldı.

Mamak'ta Altyapı Devrimi Kangrenleşen Sorunlara Kalıcı Çözümler (1)

Aşık Veysel Mahallesi'nde de Kanalizasyon Sorunu Çözüme Kavuştu

Aşık Veysel Mahallesi Şadırvan Caddesi'nde de 5 metre derinliğinde kanal bağlantısı ve kanalizasyon bacası yapılarak altyapı sorunları çözüme kavuşturuldu.

Başkan Şahin Çalışmaları Yakından Takip Ediyor

Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin, altyapı çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplere destek oldu. Şahin, vatandaşların talepleri doğrultusunda ilçe genelinde çalışmaların devam ettiğini ve çözüm bekleyen sorunların hızla çözüme kavuşturulacağını belirtti.

Mamak'ta Altyapı Atağı Devam Edecek

Mamak Belediyesi'nin altyapı sorunlarını çözme konusundaki kararlılığı, ilçe sakinleri tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Belediye, gelecekte de kaynaklarını Mamaklıların ihtiyaçlarına yönelik kullanarak ilçenin altyapısını modernleştirmeye devam edecek

Kaynak: BÜLTEN