Mamak Belediye Başkanı Murat Köse sosyal medya hesabı üzerinden, yönetimle toplantı gerçekleştirdikleri ve yapılması planlanan çalışmalardan bahsetti.

Köse yaptığı paylaşımda, ‘’ Yönetimdeki arkadaşlarımızla gündemimizdeki konuları değerlendirdik. Yaklaşan Ramazan ayı programlarını planladık. Geçen yıl yaptığımız gibi Millet Kıraathanelerinde ve özel olarak belirlediğimiz yerlerde iftar çadırları kuracağız. Mahallelerimizde hava durumuna göre açık alanlarda ve pazar alanlarında iftar programları yapacağız inşaallah.’’ ifadelerini kullandı.

Murat Köse Yönetim Toplantı

Köse yapımı tamamlanmak üzere olan ve açılışı planlanan projelerden de bahsederek şu bilgileri paylaştı:

‘’İnşaatı tamamlanmak üzere olan Gülveren Aile Merkezi, Engelsiz Yaşam Merkezi, Yeni Bayındır Yüzme Havuz Projelerinde gelinen noktayı değerlendirdik. Kıbrıs Kanyonu’nda da hava şartları elverdiği şekilde çalışmalara devam ediyoruz, tamamlamak üzereyiz, Mutlu Taş Ocakları Kentsel Dönüşüm Projesi çerçevesinde konutların inşaası hızla devam ediyor.

Boğaziçi Aile Sağlığı Merkezimizi tamamlayarak İlçe Sağlık Müdürlüğüne devrini gerçekleştirdik. Bu hafta içinde hizmet vermeye başlayacak inşaallah. Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Kapasite artırmak için başlattığımız çalışma tamamlandı ve mevcuta göre iki katından daha fazla kapasite ile hizmet vermeye başladı.

Mamak Bilim Merkezimizde son çalışmalar tamamlanmak üzere, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte öğrencilerimize Bilim ve Teknoloji üzerine hizmet vermeye başlayacak. Son olarak hizmete açtığımız Altıağaç Millet Kıraathanemizden sonra Kıbrısköy Millet Kıraathanemiz de hafta sonuna doğru hizmet vermeye başlayacak. Bizim Hizmetlerimiz ve Eserlerimiz Konuşur. Hayırlı olsun inşaallah. Mamak’ın çehresi değişti. Mamak daha güzel oldu.’’

Murat Köse Yönetim Toplantı1

2 Mart'ta Ankara'da Hava Nasıl Olacak? 2 Mart'ta Ankara'da Hava Nasıl Olacak?

HABER: BÜŞRA ÇİNKAYA