Bilim, teknoloji, yenilikçilik, ar-ge, sanayi ve girişimcilik ekosisteminin güçlendirilmesine yönelik program ve projeler yürütmek, bu kapsamda kamu, özel sektör, akademi, sivil toplum kurum ve kuruluşları ile iş birlikleri geliştirmek amacıyla kurulan İnovasyon ve Teknoloji Müdürlüğü, hayata geçirdiği çalışmalarla dikkat çekiyor.

Mamak Belediyesi TEKNOFEST’te (1)

İnovasyon ve Teknoloji Müdürlüğü bünyesinde kurulan Mamak Füzyon, ortaya çıkardığı projeleriyle TEKNOFEST’te yerini aldı.

Mamak Belediyesi TEKNOFEST’te (4)

SEN GELECEKSİN DİYE TEKNOFEST ANKARA’YA GELDİ

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse de Mamak Belediyesi’nin TEKNOFEST’te yer alan standındaydı. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Mamak Belediye Başkanı Murat Köse sosyal medyadan “Sen geleceksin diye TEKNOFEST Ankara’ya geldi. 18 Numaralı Stanttayız. Buyurun. Cumhuriyetimizin 100. yılında TEKNOFEST 2023’ü ziyaret etmek isteyen Mamaklı hemşerilerimizin alana transferini Mamak Belediyesi önünden ücretsiz olarak yapıyoruz” diye yazdı.

Ankara'nın adı nereden geliyor eski adı nedir? Ankara'da Hafta Sonu Ücretsiz Gezilecek Yerler Neresi? Ankara'nın adı nereden geliyor eski adı nedir? Ankara'da Hafta Sonu Ücretsiz Gezilecek Yerler Neresi?

Mamak Belediyesi TEKNOFEST’te (5)

Mamak Belediyesi, festival boyunca ana hizmet binası önünden TEKNOFEST alanına ziyaretçileri ücretsiz taşımaya devam edecek.

Mamak Belediyesi TEKNOFEST’te (2)