Mamak Belediyesi Meclisi, Başkan Vekili Erdoğan Doğan başkanlığında gerçekleşen son oturumunda önemli kararlar aldı. Meclis gündeminde yer alan 8 madde oy çokluğuyla kabul edildi.

Gençlik ve Spor Komisyonu Raporu, AR-GE Komisyonu Raporu, Tüketici Hakları Komisyonu Raporu ile Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu, meclis üyeleri tarafından oy çokluğuyla kabul edildi.

Mamak Belediye Meclisi 1

TÜKETİCİ HAKLARI KOMİSYON RAPORU KABUL EDİLDİ

Mamak’ta bulunan Aile Merkezleri’nin spor bölümünden yararlanan vatandaşların sayısına yönelik Gençlik ve Spor Komisyonu, Belediye’de çalışan personellerin uyumlu çalışması ve mesai saatlerinin etkin kullanılması için yapılan çalışmalara ilişkin AR-GE Komisyon Raporu ve tüketici haklarının korunmasına ilişkin çalışmaların ele alınacağı Tüketici Hakları Komisyon raporu oy çokluğuyla meclisten geçti.

Ayrıca, Mamak Belediyesi’ne ait Mabel Mamak Turizm İnşaat Çiçekçilik Sağlık Hizmetleri San. ve Ticaret Anonim Şirketi’nin Yönetim Kurulu Üyelerinin seçilmesi için yapılacak Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’na, Başkan Vekili Erdoğan Doğan’ın temsilci olarak atanmasına da onay verildi. 13 Mayıs’ta gerçekleşecek toplantıda, şirketin Yönetim Kurulu Üyeleri ve üyelerin hakları belirlenecek.

Mamak Belediyesi Meclisi, bir sonraki oturumunu 3 Haziran Pazartesi günü saat 17.00’da gerçekleştirmek üzere toplantıyı sonlandırdı.

Çubuklu vatandaşlara 'zarafet, nezaket ve görgü kuralları' semineri verilecek Çubuklu vatandaşlara 'zarafet, nezaket ve görgü kuralları' semineri verilecek

Mamak Belediye Meclisi 2

HABER: ÖYKÜ KARABACAK