Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin, yoğun mesai temposuna rağmen personeliyle sık sık bir araya gelerek sıcak ve samimi iletişim kurmaya özen gösteriyor. Bu kapsamda, Şahin öğle yemeğinde de belediye çalışanlarıyla birlikte yemek yiyerek onlarla sohbet etti.

Başkan Şahin Sıraya Girip Yemeğini Aldı

Mamak Belediyesi yemekhanesinde sıraya giren Başkan Şahin, diğer çalışanlar gibi tepsiyle yemeğini alarak personelin masasına oturdu ve onlarla birlikte yemek yedi. Bu samimi ortamda çalışanlarla sohbet eden Şahin, Mamak ailesinin birlik ve beraberliğine vurgu yaptı.

"Ortak Hedefimiz Mamak'a Hizmet Etmek"

Başkan Şahin, "Mamak ailesi olarak her zaman birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Birbirimizi tamamlıyor ve ortak hedefimiz Mamak'a hizmet etmek. Birlikte el ele vererek başarılı çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz" dedi.

Polatlı’da zehir tacirlerine geçit yok! Ekiplerden eş zamanlı operasyon Polatlı’da zehir tacirlerine geçit yok! Ekiplerden eş zamanlı operasyon

Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin, Öğle Yemeğinde Personeliyle Bir Arada (1)

Aşçılara Teşekkür, Farklı Masalara Ziyaret

Yemekleri çok beğendiğini ifade ederek aşçılara teşekkür eden Başkan Şahin, yemekhanedeki diğer masaları da ziyaret ederek personelle sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Kaynak: BÜLTEN