2024 yerel seçimlerde AK Parti’nin Ankara'da Mamak ilçe belediye başkan adayı şu anki Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı oldu.

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, seçim sürecinde Asım Balcı’ya destek olmaya devam ediyor. Paylaşımlarında sık sık birlik beraberlik mesajı veriyor.

Yanağından makas alan şahsı tüfekle vuran sanık hakkında 15 yıla kadar hapis cezası istendi Yanağından makas alan şahsı tüfekle vuran sanık hakkında 15 yıla kadar hapis cezası istendi

Köse sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

‘’Mamaklılar bilir gerçek belediyecilik AK Parti’dir. Bizim hizmetlerimiz ve eserlerimiz konuşur.  Bizim, tüm meclis üyelerimiz, yönetimdeki ekibimiz, çalışma arkadaşlarımız ve güzel kalpli teşkilat mensubu dava arkadaşlarımızla birlikte beş yıldır samimiyetle ve özveriyle çalışarak ilmek ilmek dokuduğumuz, doğup büyüdüğümüz sokağında yaşadığımız Güzel Mamak’ımızda, şerefle, onurla taşıdığımız ve aldığımız yerden daha da yükseklere çıkardığımız AK Parti’mizin hizmet bayrağını, Sn Asım Balcı Başkanımız devralıp bizden daha da yükseklere taşıyacaktır inşaallah.’’

Murat Köse Asım Balcı1

‘’MÜCADELEYE DEVAM EDİYORUZ’’

Mamak Belediye Başkanı Köse, Türkiye için her koşulda çalışmaya mücadele etmeye devam edeceklerini ifade ederek, ‘’Biz hak davamıza gönülden inançla, imanla bağlıyız, Kıymetli Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın yol ve dava arkadaşıyız. Dava Adamları olarak, iyi günde ve kötü günde, tüm zorluklara rağmen her zaman ve her şartta güzel ülkemiz ve güzel kalpli insanlarımız için hak yolunda ve haksızlık karşısında bir ve beraber olarak çalışmaya, mücadeleye devam ediyoruz.’’ dedi.

HABER: BÜŞRA ÇİNKAYA