Cumhuriyet Halk Partisi Mamak Belediye Başkan Adayı olan Veli Gündüz Şahin, Mamak'ta rakibi Asım Balcı ile kıyasıya rekabet  yaşadı. Veli Gündüz Şahin 1963 yılında Mamak'ta dünya geldi. Asım Balcı ile yarışan Veli Gündüz Şahin kesin olmayan sonuçlara göre seçimi kazandı. Peki, Mamak Belediye başkanı kim oldu? Veli Gündüz Şahin kimdir kaç yaşında seçimi kazandı mı? İşte cevapları...

Veli Gündüz Şahin kimdir?

Çorumlu bir ailenin çocuğu olarak 1963 yılında Mamak'ta doğan Veli Gündüz Şahin, Mamak'ın sorunlarını ve ihtiyaçlarını yakından bilen bir siyasetçidir. Lise eğitimini tamamladıktan sonra iş dünyasına atılan Şahin, Mamak'ta esnaflık yapmaktadır.

Siyasete Atılışı:

Halkına hizmet etme arzusu ile siyasete atılan Şahin, 6 yıl boyunca Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mamak İlçe Başkanlığı görevini başarıyla yürütmüştür. Bu görev süresince Mamaklıların sorunlarını çözmek için büyük çaba sarf etmiştir.

Cübbeli Ahmet Hoca Cemaatin yeni lideri olarak kabul ettiği Denizlili İbrahim Uslu Efendi kimdir kaç yaşında? Cübbeli Ahmet Hoca Cemaatin yeni lideri olarak kabul ettiği Denizlili İbrahim Uslu Efendi kimdir kaç yaşında?

Sivil Toplum Kuruluşları:

Siyasetin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarında da aktif rol alan Şahin, Mamak'lıların sorunlarına çözüm bulmak için çeşitli derneklerde de görev almıştır.

Ailesi:

Evli ve üç çocuk babası olan Şahin, en büyük desteği ailesinden almaktadır. Eşi ve çocuklarıyla birlikte Mamak'lılara daha iyi bir yaşam sunmak için çalışmaktadır.

Mamak'a Dair Vizyonu:

Mamak'lıların yaşadığı sorunları çözmek ve çocuklara daha iyi bir Mamak bırakmak için 2024 Yerel Seçimlerinde Mamak Belediye Başkanı Adayı olan Veli Gündüz Şahin, Mamak'a dair önemli projeler ve çözümler sunmaktadır.

Veli Gündüz Şahin kaç yaşında?

Veli Gündüz Şahin 1963 yılında doğmuştur ve 2024 yılında 61 yaşındadır.

Veli Gündüz Şahin aslen nereli?

Veli Gündüz Şahin aslen Çorumludur.