Adanaspor Esenler Erokspor maçı Hangi Kanalda Canlı Yayınlanacak? Adana Erokspor maçı nereden izlenir Adanaspor Esenler Erokspor maçı Hangi Kanalda Canlı Yayınlanacak? Adana Erokspor maçı nereden izlenir

Hacer Muhterem Coşan'ın vefatının öğrenilmesinden sonra gündemde Mahmud Esad Coşan'ın eşi Hacer Muhterem Coşan kimdir kaç yaşında neden öldü? gibi sorular yer aldı. İşte gündemde yer alan soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. 

Mahmud Esad Coşan'ın eşi Hacer Muhterem Coşan kimdir kaç yaşında neden öldü?

Mahmud Esad Coşan'ın eşi olan Hacer Muhterem Coşan, Bursa'nın İzvat Köyü'nde 1941 yılında dünyaya gelmiştir. Hacer Muhterem Coşan'ın, aslen kafkas göçmeni olduğu bilinir. Aynı zamanda, Rabia Edibe Hanım ve Mehmet Zahit Kotku'nun kızlarıdır. Çok küçük yaşlarda hafızlık yapan Coşan, önceleri Süleymaniye civarında yaşarken sonrasında ise İskenderpaşa'da ikamet etmeyi sürdürdü. Hacer Muhterem Coşan, genç yaşlarında Mahmud Esad Coşan ile evlenmiştir. Bu evlilikten üç çocuğu olan Hacer Muhterem Coşan, 13 Kasım 2023 yılında hayını kaybetmiştir. Coşan, hayatını kaybettiği sırada 82 yaşındaydı.