Kasım ayına girilmesiyle birçok sektörde çılgın Kasım ayı kampanyasını duyurdu. Teknolojiden, temizliğe, otomobillerden, temel gıda ürünlerine birçok sektörde indirimler peş peşe gelmeye devam ediyor. Zincir Marketler olan Bizim Market, 5 Lt Ayçiçek yağı ve deterjan fiyatlarında çılgın indirime gitti.

Tüketiciler yemeklerin vazgeçilmezi olan Ayçiçek yağını almak için Bizim Market’e koştu. Artan enflasyonla beraber alım gücü azalan vatandaşlar ise gözlerini marketlerden gelecek olan indirime dikti.

Ekran görüntüsü 2023-11-13 101609

Bizim Market’in yapmış olduğu indirimde, Ona ve Bizim Ayçiçek yağı 5 lt sadece 174 TL’ye satılıyor. 1-30 Kasım tarihleri arasında devam edecek olan kampanya ile vatandaşın yüzü gülecek gibi görünüyor.

Bizim market sadece Ayçiçek yağında değil farklı birçok üründe indirimini duyurdu. 9 Kg Bingo Toz deterjanın fiyatı ise sadece 219,95 TL’ye düştü.

İş Yeri Kiralarına Aralık Ayında Maksimum Yüzde 53,40 Oranında Zam Yapılabilecek İş Yeri Kiralarına Aralık Ayında Maksimum Yüzde 53,40 Oranında Zam Yapılabilecek

Daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler butona tıklayabilirsiniz.