Lovely Runner, başrollerini Byeon Woo-seok ve Kim Hye-yoon'un paylaştığı, 2024'te tvN ekranlarında yayınlanmaya başlayan fantastik romantik komedi dizisidir. Peki, Lovely Runner 1.Sezon 10.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Lovely Runner Konusu:

Im Sol, ünlü idol Ryu Sun-jae'nin ateşli bir hayranıdır. Hayalleri bir kaza sonucu sarsılan Sol, teselliyi Sun-jae'nin müziklerinde bulur. Ancak trajedi peşini bırakmaz ve Sun-jae trajik bir kazada hayatını kaybeder. Sol, yıkımın içinde kendini geçmişte bulur. 15 yıl öncesine, hem kendisinin hem de Sun-jae'nin kazalarından önceki lise yıllarına ışınlanmıştır. Bu durumu bir fırsat olarak gören Sol, her ikisinin kaderini değiştirmek için zorlu bir mücadeleye girişir.

Lovely Runner Oyuncuları:

  • Byeon Woo-seok: Ryu Sun-jae - İyi görünümlü, yetenekli ve karizmatik bir yıldız olan Sun-jae, yüzücüden şarkıcı ve oyuncuya dönüşmüştür. Ancak ünlü hayatı trajik bir sonla biter.
  • Kim Hye-yoon: Im Sol - Sevimli ve sempatik bir genç kadın olan Sol, 2009 yılında geçirdiği bir kaza sonucu felç kalarak film yönetme hayallerinden vazgeçmek zorunda kalmıştır.
  • Song Geon-hee: Kim Tae-sung - Flamboyan tarzıyla dikkat çeken bir ulzzang ve başka bir müzik grubunun basçısıdır.
  • Lee Seung-hyub: Baek In-hyuk - Yakın arkadaşı olan Sun-jae'nin grubunda gitarist ve liderdir. Yardımsever ve cana yakın biridir.

Diğer Karakterler:

Gülermisin Ağlarmısın hangi otelde çekildi? Gülermisin Ağlarmısın Oyuncuları ve konusu Gülermisin Ağlarmısın hangi otelde çekildi? Gülermisin Ağlarmısın Oyuncuları ve konusu
  • Sol'ün mücadelesinde onu destekleyen annesi, büyükannesi, abisi ve arkadaşı gibi yan karakterler de hikayede önemli yer tutar.
  • Sun-jae'nin çevresinde ise babası, ajansının CEO'su ve menajeri gibi isimler yer alır.
  • Dizide ayrıca Sol'un geçmişine ait arkadaşları ve okul ortamı ile Sun-jae'nin gençlik yılları ve yüzme geçmişi de canlandırılır.

Yapım Süreci:

Lovely Runner, aslında bir web roman olarak hayatına başladı. Kim Bbang tarafından yazılan roman, daha sonra Doong Doong isimli bir çizer tarafından webtoon formatına uyarlandı. Dizi, daha önce Goblin - The Lonely and Great God (2016-2017), Holo Sevgilim (2020) ve Kötülüğün Çiçeği (2020) gibi popüler yapımlara imza atmış yönetmen Yoon Jong-ho tarafından yönetildi. True Beauty (2020-2021) dizisinin senaryosunu kaleme alan Lee Shi-eun ise Lovely Runner'ın senaryosunu kaleme aldı.

Yayın Süreci:

Aslında 2023'ün ikinci yarısında yayınlanması planlanan dizi, tvN'in Pazartesi ve Salı dizileri programında yapılan değişiklikler nedeniyle 2024'ün ilk yarısına ertelendi. Lovely Runner, ilk bölümüyle 8 Nisan 2024'te izleyicilerle buluştu. Dizi, Kore'de TVING platformunda, Japonya'da U-Next'te, Endonezya'da Vidio'da, uluslararası platformlar Viki ve Viu'da ise seçili bölgelerde yayınlanmaktadır.

Lovely Runner 1.Sezon 10.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Lovely Runner 1. Sezon'un 10. Bölümü için resmi bir yayın tarihi bulunmamaktadır. Diziyi yayınlayan  yapım şirketi tarafından da bu konuda herhangi bir açıklama yapılmadı.