Leyla Tanlar kimdir? Leyla Tanlar kaç yaşında? Leyla Tanlar aslen nereli? Leyla Tanlar'ın estetiksiz hali? Leyla Tanlar'ın hayatı merak ediliyor. Leyla Tanlar hakkındaki detayları haberimizde derledik...

Yunus Öçal Kimdir? Yunus Öçal Nereli ve Kaç Yaşında? Yunus Öçal Kimdir? Yunus Öçal Nereli ve Kaç Yaşında?

Leyla Tanlar kimdir?

Leyla Tanlar, 13 Aralık 1997 İstanbul doğumlu oyuncudur. Leyla Tanlar 26 yaşındadır.İtalyanca, İngilizce ve Almanca bilen oyuncu Selanikli Anne'dir.Bazı akrabalar hâlâ Floransa'da yaşıyor.
Babaannesi İtalyan, kendisi de İtalyan vatandaşı.Filolog olan annesi Alman dili ve edebiyatı okudu ve şu anda İTÜ lisesinde Almanca öğretiyor, babası ise uluslararası ticaretle uğraşıyor.Kendisinden 5 yaş büyük Levin adında bir ağabeyi vardır. Leyla Tanlar 1.63 boyunda, 48 kiloda ve Yay burcudur. Estetik ameliyat oldunuz mu? Röportajlarından birinde şöyle cevap verdi: "Durum böyle olursa size haber veririm." Ünlü oyuncu Instagram ve Twitter üzerinden sosyal ağlara katıldı.Bu videonun hazırlandığı Twitter hesabında 61.100, blue click Instagram hesabında ise 1 milyon 300.000 takipçisi bulunuyor. Leyla Tanlar, orta öğrenimini Şişli Terakki İlkokulu'nda, orta öğrenimini ise İtalyan Lisesi'nde tamamladı.Koç Üniversitesi Medya Planlama ve Görsel Sanatlar bölümünden 2020 yılında mezun oldu.
Yan dal olarak arkeoloji ve sanat tarihi okuduk. Akademi 35Buçuk'ta aldığı eğitimin ardından 2014 yılında yayına başlayan "Parmparça" dizisiyle oyunculuk kariyerine başladı.
İlk dizi olmasına rağmen Cansu Gürpınar karakteri sayesinde halkın beğenisini kazandı.
Bu dizideki başarılı oyunculuk performansı sayesinde Gelişim Üniversitesi'nden "Umut Veren Erkek Oyuncu Ödülü"nü aldı.
Sonraki dönemde Mehmed'de Esleme olarak karşımıza çıkar: Bir Cihan Fatihi, Şahin Tepesi'nde Deniz Akdora, Ferhat ile Şirin'de Şirin, Kaçış'ta Nevi.
Bugün Güzel Günler dizisinde Selma karakterine hayat vermektedir.
Leyla Tanlar, yönetim ajansı Art İstanbul bünyesinde yeni projelerde yer almaya devam ediyor.