ATV'nin ilgiyle izlenen dizisi Kuruluş Osman'da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. 

3 Nisan Çarşamba akşamı 155. bölümüyle ekranlara gelen Kuruluş Osman'da İmren Tegin karakterinin akıbetı merak ediliyor. 

Peki Kuruluş Osman İmren Tegin öldü mü? Taner Rumeli diziden ayrılıyor mu? İşte detaylar...

Furkan Ardıç'ın Cadı Filmi Konusu ve Oyuncuları Kimler? Cadı Nerede Çekildi? Furkan Ardıç'ın Cadı Filmi Konusu ve Oyuncuları Kimler? Cadı Nerede Çekildi?

KURULUŞ OSMAN İMREN TEGİN ÖLDÜ MÜ?

ATV ekranlarının sevilen dizisi "Kuruluş Osman", 155. bölümüyle 3 Nisan Çarşamba akşamı izleyicilerle buluşacak. Bu bölümde, Osman Bey'in Gündüz Bey'i kurtarmak ve İmren Tegin'i etkisiz hale getirmek için kararlı bir şekilde hareket ettiği görülüyor.

Osman Bey, bütün ahalisini toplamış ve Gündüz Bey'i kurtarmak için bir plan yapmıştır. Ancak aynı zamanda İmren Tegin'e karşı da hamle yapmak için hazırlıklarını sürdürmektedir. İmren Tegin'in Osman Bey'i yok etme planlarına karşı kendisi de harekete geçerek Atranos Kalesi'ni fethetme hamlesi yapar.

Imren Tegin

Osman Bey'in Uç Pazar'a Germiyan sancağını yeniden astırması, Germiyan ve Kayı arasındaki ilişkileri nasıl etkileyeceği merak konusudur. Bu zaferin, beylikler arasındaki dengeyi nasıl değiştireceği ise izleyiciler tarafından heyecanla beklenmektedir.

Ayrıca, Osman Bey'in Alaeddin Bey'den bir fedakarlık yapmasını istemesi dikkat çekmektedir. İmren Tegin'in planlarını bozmak ve gücünü göstermek adına Osman Bey'in vereceği karar, dizinin seyrini belirleyecek önemli bir faktör olacaktır.

İzleyiciler, Osman Bey'in İmren Tegin'i ele geçirip onu öldürüp öldürmeyeceği konusunda da heyecanla beklemektedir.

TANER RUMELİ DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Kuruluş Osman dizisinin 155. bölümünde ekrana gelecek olan Osman Bey ve İmren Tegin arasındaki kavganın akıbetinin ne olacağı merakla bekleniyor. 

Dizide İmren Tegin karakterini canlandıran Taner Rumeli'nin diziden ayrılıp ayrılmadığı konusu henüz netlik kazanmamıştır.