Gerek magazin dünyasının gerekse de siyaset dünyasının merak ettiği noktalardan birisi de KRT'nin yeni sahibi Fırat Bozfırat kimdir? Fırat Bozfırat kaç yaşında nereli mesleği ne? gibi sorulardır. İşte bu soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. 

KRT'nin yeni sahibi Fırat Bozfırat kimdir?

Mustafa Sarıgül’ün kurmuş olduğu Türkiye Değişim Partisi’nin genel başkan yardımcılığını üstlenen Fırat Fırat Bozfırat KRT TV'nin yeni sahibi oldu. Fırat Bozfırat aslen Gazianteplidir. Bir dönem şarkıcı Hande Yener'in evini ve Oğulcan Engin'in yeni iş merkezini tasarlayarak adından sıklıkla söz ettirmiştir. Fırat Bozfırat'ın mesleği mimarlıktır.

BJK Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Kılıç kimdir? Kadir Kılıç kaç yaşında nereli ne iş yapar? BJK Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Kılıç kimdir? Kadir Kılıç kaç yaşında nereli ne iş yapar?

Fırat Bozfırat kaç yaşında nereli mesleği ne?

Mimar olan Fırat Bozfırat, aslen Gazianteplidir. Türkiye Değişim Partisi'nde Sosyal Politikalar ve Projelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak çalışan Fırat Bozfırat, KRT Tv'nin yeni sahibidir. Bozfırat, 2022 yılında Yeşim Yılmaz ile dünya evine girmiştir.