KÖYLERDE YOL ÇALIŞMASI YAPILACAK

Bu haber 02 Aralık 2022 saat 10:59 'de eklendi.

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Fatma Erten ve Zekai Kaya ile MHP Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Serpil Öztürk’ün Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinde verdiği önergeler Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinde kabul edildi. Buna göre önerge verilen köylerde yol çalışması yapılacak.

SERPİL ÖZTÜRK’ÜN ÖNERGELERİ

MHP Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Serpil Öztürk’ün önergeleri olan Sinanlı Mahallesindeki ara sokaklara kilitli parke taşı döşenmesi veya asfaltlanmasının istenildiği; Komisyon tarafından yapılan incelemeler neticesinde; Sinanlı Mahallesinde ara sokaklarda kilitli parke taşı bulunmadığı, yaklaşan kış mevsimi dolayısıyla mahalle içerisindeki 500 metrelik ara sokaklara kilitli parke taşı döşenmesi ya da asfalt yapılması komisyonumuzca uygun görülmüştür. Adatoprakpınar Mahallesine malzemeli bakım çalışması yapılmasının istenildiği; Komisyon tarafından yapılan incelemeler neticesinde; Adatoprakpınar Mahallesinin tarım yollarının sıkıntılı olan ve sürekli kullanılan güzergahlarına mevcut kadastro ölçüleri çerçevesinde muhtarın göstereceği mevkilere malzemeli bakım çalışması yapılması komisyonumuzca uygun görülmüştür.

ZEKAİ KAYA VE FATMA ERTEN’İN ÖNERGELERİ

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Fatma Erten ve Zekai Kaya’nın önergeleri olan Yenimehmetli, Toydemir, Hacımusul, Ilıca, İnler ve Yeşilöz Mahalleleri grup yollarının asfaltlanmasının istenildiği; Komisyon tarafından yapılan incelemeler neticesinde; Polatlı İlçesi Yenimehmetli, Toydemir, Hacımusul, Ilıca, İnler ve Yeşilöz Mahallelerinin grup yollarının bozulması nedeniyle, ulaşımda sıkıntılar ve kazalar yaşandığı; Haymana İlçesine ulaşımı sağlayan bu grup yolunun sıcak asfalt atılarak ulaşımın sağlanması komisyon tarafından uygun görülmüştür. Avşar ve Karailyas Mahalle yollarının asfaltlanmasının istenildiği; Komisyon tarafından yapılan incelemeler neticesinde; Polatlı İlçesi Avşar ve Karailyas Mahallelerinin yolları çok bozulmuş ve ulaşım durma noktasına geldiği bu yollarımıza sıcak asfalt atılarak ulaşımın sağlanması komisyonumuzca uygun görülmüştür.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.