Kötü Adamın 10 Günü filminin detaylarını merak ediyoruz. Başrolünü Nejat İşler'in oynadığı Kötü Adamın 10 Günü filminin oyuncu kadrosu araştırılıyor. Peki Kötü Adamın 10 Günü filminin konusu nedir, Kötü Adamın 10 Günü oyuncu kadrosunda kimler var? Kötü Adamın 10 Günü yayını nerede? İşte tüm soruların cevapları...

Son yıllarda Türk dizileriyle dikkatleri üzerine çeken dijital dizi ve film izleme platformu Netflix, bu kez Kötü Adamın 10 Günü filmiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Başrolünü Nejat İşler'in oynadığı ve merakla beklenen Kötü Adamın 10 Günü seyirciyle buluşacak.

Peki Kötü Adamın 10 Günü filminin konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var? Kötü Adamın 10 Günü uyarlaması nerede yayınlanıyor? İşte tüm soruların cevapları...

Cevheri Güven kaç yaşında kimdir? Cevheri Güven aslen nereli? Cevheri Güven kaç yaşında kimdir? Cevheri Güven aslen nereli?

KÖTÜ ADAMIN 10 GÜNÜ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Kötü Adamın 10 Günü, özel dedektif olarak çalışan eski bir avukat olan Sadık'ın hikayesini anlatıyor. Sadık hayatta her şeyini kaybetmiş bir adamdır. Yaşama ümidi kalmayan Sadık, yaşadıklarının ardından kötü adam olmaya karar verir. Karmaşık bir davayı üstlenen Sadık Sadık'ın hayatı alt üst olmaya başlar. Köşkte işlenen garip bir cinayetin peşine düşen Sadık, cinayetin gizemini çözebilecek midir?

10 GÜN KÖTÜ ADAM OYUNCULARI KİMLER?

Nejat İşler

Hazal Filiz Küçükköse

İlayda Alişan

Hazal Subaşı

İlayda Akdoğan

Şenay Gürler

Rıza Kocaoğlu

Nur Sürer

Erdal Yıldız

Mahir Günşiray

Esra Ronabar

Kadir Çermik

Bora Akkaş

KÖTÜ ADAMIN 10 GÜNÜ NEREDE YAYINLANIYOR?

Kötü Adamın 10 Günü filmi, 18 Ağustos Cuma günü Netflix'te başlıyor.