Patlamada yaralanan asker GATA’ya sevk edildi Patlamada yaralanan asker GATA’ya sevk edildi

Denizli’de korku filmlerine sahne olabilecek bir olay meydana geldi. Çocuklarıyla beraber annesinin Asri Mezarlık’ta bulunan kabrine ziyaret için giden kadın, bebek ağlama sesi duyduğunu ve korktuğu için mezarlıktan çıktığını ileri sürerek durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Kadın ihbar sırasında birinin mezarlığa bebek bırakmış olabileceğini iddia etti. İhbar üzerine harekete geçen ekipler, bölgede arama çalışmalarını gerçekleştirdi ancak herhangi bir bulguya rastlanmadı.

Korku Filmi Gibi Olay Mezarlıktan Bebek Sesi Geliyor Dedi Polisi Aradı!

Arama esnasında sonuç alamayan emniyet ekipleri ihbarda bulunan kadını mezarlığa getirerek sesin nereden geldiğini tarif etmesini istedi. Kadının tarifi üzerine yapılan çalışmalarda da herhangi bir sonuç çıkmadı. 

“KIZIM CİNLERDEN BAHSETMİŞTİ” 

Kızının cinlerden bahsettiği için etkisinde kalmış olabileceğini iddia eden kadın, korktuğunu ve mezarlığın başında karartı gördüğünü ifade etti. 

 "Mezarlığa geldiğimizde ben tenha olmasından konu açtım. Kızım da cinlerden bahsetmişti. Ben o korkuyla geldim. Bebek sesi duydum. Bir de mezarın başında bir karartı gördüm” diyen kadın, bu yüzden polisi aradığını bildirdi. 

İHA