KONUK: BİR SENEDİR DÖRTYOL ÇALIŞMASI BİTİRİLEMİYOR!

Bu haber 18 Ekim 2021 saat 8:00 'de eklendi.

Polatlı’da Dörtyol bölgesinde trafik ışıklarının bozulması ve trafik nedeniyle sürekli sorun ve aksamalar meydana geliyor. Birçok şehre giderken geçiş güzergahı olan ve günde yaklaşık 30 bin aracın geçtiği Polatlı Dörtyolda bu tür aksaklıkların yaşanması ve yol yapım çalışmalarının tamamlanmaması nedeniyle kilometrelerce araç kuyrukları oluşuyor toplu taşıma ve ulaşım sekteye uğruyor. Büyük Birlik Partisi Polatlı İlçe Sekreteri ve Basın Sözcüsü Nihat Konuk bu duruma tepki gösterdi.

KONUK: BİR SENEDİR BİR POLATLI’NIN İÇİNDEN ÇIKILMAZ MI?

Yetkililerin Polatlı’daki ulaşım ile ilgilenmediğini belirten Büyük Birlik Partisi Polatlı İlçe Sekreteri ve Basın Sözcüsü Nihat Konuk, “Bir yıldır bin kilometre yol yapılırdı. Sabah 09.00’da işe başlıyorlar akşam 17.00’da tamam. Olmadı bütün yolları kapatıyorlar. Vatandaş ne yaparsa yapsın onların umurunda değil. İlgilileri göreve davet ediyorum. Yazık bu vatandaşa ne hastaneye gidebiliyor ne sanayiye nede adliyeye. Polatlı’nın ulaşımında ilgili merciler hiç ilgilenmiyorlar. Polatlı’dan günde geçen araç sayısı otuz binin üzerindedir lakin bu araçlar birilerinin keyfiyeti yüzünden dur kalk dur kalk ekonomiksel olarak yakıt kaybına sebep oluyorlar. Yazıktır, günahtır. Biz yakıtta dışa bağlı ülkeyiz. Herkes sorumlusunun gereğini yerine getirsin. Çalışmanın da bir metotları vardır. Bir senedir bir Polatlı’nın içinden çıkılmaz mı? Şimdiye kadar bu ülkede bin kilometre yol yapılırdı. Arayan yok, takip yok, denetleme düzen yok. Bu işin takipçisi olacağız.” dedi.

POLATLI’YA FAYDASI OLACAK PROJELERİ DESTEKLERİZ

Polatlı’da şehrin ve vatandaşların menfaatine olacak her proje ve çalışmayı desteklediklerini ifade eden Nihat Konuk, “Bizim ortak faydamız Polatlı. Polatlı için çakılacak bir çivinin bile destekçisi oluruz. İlçenin ve ilçede yaşayan vatandaşların yararına yapılacak her çalışma projenin sonuna kadar arkasında dururuz. Bu siyaset üstü bir konudur. Polatlı’ya faydası olacak ne varsa siyaset bir kenara bırakılarak sadece şehir düşünülerek hareket edilmelidir. Siyaset gözetmeksizin ilçemizi düşünerek hareket ediyoruz. Tüm yetkilileri Polatlı yararına çalışmaya davet ediyorum.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.