Show TV'nin cuma gecelerine damga vuran ve izleyicileri ekrana kilitleyen dizisi Kızılcık Şerbeti, son bölümüyle yine heyecan doruklara çıkardı.

Başrollerinde Ceren Karakoç, Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Müjde Uzman ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı bu başarılı dizinin senaryosu, usta yazar Melis Civelek’in kaleminden çıkıyor.

Kızılcık Şerbeti, her hafta olduğu gibi bu hafta da izleyicilerin dilinden düşmeyecek. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Bakın yeni bölümde neler olacak neler…

Ünlü şarkıcı Teoman vasiyetini açıkladı! Ünlü şarkıcı Teoman vasiyetini açıkladı!

Dizinin son bölümünde Nilay, Görkem'in iftirasına uğradı. Fatih dışında herkes Nilay'a inanıyor. Ancak Nilay, Görkem'den intikamını çok fena alacak.

Ömer ve Görkem'in ilişkisini öğrenen Nilay, bu ilişkiyi nasıl ortaya çıkaracak? İzleyiciler, heyecanla yeni bölümü bekliyor.

Yeni fragman, sosyal medyada büyük ilgi gördü ve dizinin hayranları arasında yoğun bir tartışma başlattı. Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor.

İşte Kızılcık Şerbeti 65. bölüm fragmanı...

Editör: Kardelen Çıkmaz