Televizyon ekranlarının sevilen dizilerinden birisi olan Kızılcık Şerbetinde Abdullah karakterine hayat veren Settar Tanrıöğen'in beyin kanaması geçirmesi sonrası ünlü oyunucunun son durumu merak konusu oldu. Peki, Kızılcık Şerbeti Apo (Abdullah) öldü mü? Apo'yu oynayan Settar Tanrıöğen diziden ayrıldı mı? gibi soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar... 

Kızılcık Şerbeti Apo (Abdullah) öldü mü?

Oyuncunun üç gün içinde iki kez ameliyat masasına yattığı bildirildi. Yoğun bakımdan çıktığı ve normal odaya alındığı belirtildi. Durumu iyiye giden Settar Tanrıöğen’in bir hafta daha hastanede kalacağı öğrenildi. Usta oyuncunun sağlık durumu nedeniyle diziye ne zaman döneceği belli değil ancak hastanede bir hafta daha kalacağı biliniyor.

Apo'yu oynayan Settar Tanrıöğen diziden ayrıldı mı?

Sözcü TV Genel Müdürü Alişer Delek kimdir aslen nereli kaç yaşında? Alişer Delek eşi kim? Sözcü TV Genel Müdürü Alişer Delek kimdir aslen nereli kaç yaşında? Alişer Delek eşi kim?

Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuyla ilgili resmi açıklama yapıldı. Geçtiğimiz günlerde iki kez ameliyat geçiren Tanrıöğen, yoğun bakım sürecinin ardından normal odaya alındı. Hastane başhekimi Dr. Engin Çakmakçı, "Settar Tanrıöğen'in beyin anevrizması patlaması sonucu oluşan kanama nedeniyle tedavi ve iyileşme süreci devam ediyor. Yoğun bakımda tedavisi süren hastamızın klinik durumu olumlu gelişmeler gösterdiği için 6 Şubat 2024 Salı günü hastane odasına alınmıştır. Tedavi süreci hastane odasında devam edecek ve ziyaretçi kısıtlaması bir süre daha devam edecek" ifadelerini kullandı.  Kızılcık Şerbeti'nin sevilen oyuncusu Settar Tanrıöğen için dizinin senaryosunda değişiklikler yapılacak. Settar Tanrıöğen, sağlık durumu izin verdiğinde dizideki rolüne geri dönecek, ancak bir süreliğine yapımda yer alamayacak.