Kızılcahamam Belediyesi, “Termemiz Bir Kızılcahamam İçin” sloganıyla çıktığı yolda tüm ilçede 7/24 temizlik çalışmalarına devam ediyor. İlçe genelinde yapılan cadde, sokak ve kaldırımlar, belediye çalışanları tarafından titizlikle temizleniyor ve pırıl pırıl hale getiriliyor.

kizilcahamam-belediye-ekiplerinden-yogun-mesai (2)

Bu kapsamda Kızılcahamam Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, son olarak Sanayi Sitesi’nde temizlik çalışmaları gerçekleştirdi. Detaylı sokak yıkama ve temizlik çalışmaları gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Sanayi Sitesi’ni pırıl pırıl yaptı.

kizilcahamam-belediye-ekiplerinden-yogun-mesai (3)

Ankara'nın adı nereden geliyor eski adı nedir? Ankara'da Hafta Sonu Ücretsiz Gezilecek Yerler Neresi? Ankara'nın adı nereden geliyor eski adı nedir? Ankara'da Hafta Sonu Ücretsiz Gezilecek Yerler Neresi?

Kızılcahamam Belediyesi, resmi sosyal medya hesabından temizlik çalışmalarının görüntülerini paylaştı. Paylaşımda, “Tertemiz bir Kızılcahamam için 7/24 çalışıyoruz. İlçemiz genelinde yürüttüğümüz temizlik çalışmaları kapsamında cadde, sokak ve bütün kaldırımlarda titizlikle yürütülen faaliyetlerimiz ile güzel ilçemiz Işıl ışıl ve tertemiz. Temizlik ekiplerimiz tarafından Sanayi Sitemizde dün gece gerçekleştirdiğimiz detaylı sokak yıkama ve temizlik çalışmaları. Sanayi Sitemizin değerli esnaflarına hayırlı işler diliyoruz” notu düşüldü.

HABER: KADİR BUĞRA TOPKAYA