KIYMAZ SÖZÜNÜ TUTTU!

Bu haber 05 Ekim 2021 saat 9:14 'de eklendi.

10 Temmuz tarihinde gerçekleştirilen Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 58nci Genel Kurul Toplantısında yeniden Başkan seçilerek güven tazeleyen ve her daim esnaf ve sanatkarın yanında olmak için gece gündüz çalışan Ertuğrul Kıymaz, genel kurulda bu sene içerisinde kredi limitlerinin yükseleceğinin sözünü vermişti. Başkan Kıymaz, kredi limitlerinin 275 bin TL’ye yükseldiğinin müjdesini verdi.

KIYMAZ: KREDİ ÜST LİMİTİMİZ 275 BİN TL’YE YÜKSELDİ

Kooperatif kredi üst limitlerinin 275 bin liraya yükseldiğinin müjdesini veren Başkan Kıymaz, “TESKOMB Genel Başkanımız Abdülkadir Akgül’ün Türkiye Halk Bankası ile yapmış olduğu görüşmeler sonucu, kooperatif kredi üst limitleri yükseldi. Sayın Genel Başkanımız Abdülkadir Akgül’ün desteği ile kredi üst limitimiz 275 bin TL’ye yükseldi. Her zaman kooperatifimizin yanında olan Sayın Genel Başkanımız Abdülkadir Akgül’e saygı ve teşekkürlerimizi sunuyorum. Bilindiği gibi geçtiğimiz hafta Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Ankara 2’nci Bölge Birliği’nin birleştirilmiş genel kurulunu gerçekleştirdik. Ankara 2’nci Bölge Birliği yönetim kurulu üyeliği şahsıma tevdi edildi. Kooperatif olarak sadece Polatlı’da değil, Ankara bölgemizde de görevde olmanın haklı gururunu yaşıyor, Sayın Başkanımıza saygılarımı sunuyorum. “dedi.

SÖZÜMÜZÜ YERİNE GETİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

Polatlı esnafının desteği ile Polatlı Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin 11 yılda 14 kat büyüdüğünün altını çizen Başkanımız Kıymaz; “Yıllık 9,5 faiz oranı ile 5 yıl vadeli, aylık, 3 aylık ve 6 aylık taksit imkanı sağladığımız kooperatif kredisi üst limitimiz hakkında geçtiğimiz Temmuz ayında gerçekleştirdiğimiz genel kurulumuzda kredi limitimizi yükselteceğimizin sözünü vermiştik. Sözümüzü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Esnaf ve sanatkârlarımızın finansman ihtiyacını karşılamak üzere, kooperatifimiz kefaletiyle Türkiye Halk Bankası kaynaklarından kullandırdığımız hazine faizli destekli kredilerinin gerek daha etkin ve verimli kullandırılması gerekse esnaf ve sanatkârlarımızın ihtiyaç duydukları finansman kaynağının en uygun ve yeterli bir şekilde karşılanması için zaman içerisinde yapılan düzenlemelerle önemli iyileştirmeler gerçekleştirdik.” dedi.

ESNAFIMIZA HAYIRLI VE UĞURLU OLMASINI DİLİYORUM

Yükselen kredi limitinin esnafa hayırlı olmasını dileyen Kıymaz, “Yönetime geldiğimiz 2010 yılından bu yana her gün daha iyi ve daha üretken bir kooperatif olmaya devam ettik. Pandemi dönemi olmasına karşın kredi desteğimiz ile esnafımızın rahat nefes almasını sağladık. Yine bugün söz verdiğimiz gibi kredi limitimizi 275 bin TL’ye yükselttik. Esnafımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Esnaf dostu bir kooperatif olmak için çaba harcadık. Geldiğimiz günden bugüne kadar esnaf ve sanatkârımızın zor günlerinde esnafımıza yardımcı olmaya gayret gösterdik. Sık sık bir araya gelerek, sohbet ettik, dertlerinizi dinledik ve çözüm ürettik. Amacımız esnaf ve sanatkârımızı zor zamanda ayakta tutmaktır. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana hedefimizden şaşmadan en iyi şekilde temsil ettiğimiz esnaf kardeşlerimizin güvenine layık olmaya çalışıyoruz. Her zaman bugün olduğu gibi yarın da esnafımızın kara gün dostu olmaya devam edeceğiz.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.