KIYMAZ ANKARA’DA DA YÜKSELİYOR

Bu haber 02 Ekim 2021 saat 5:00 'de eklendi.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Ankara 2. Bölge 2021-2022-2023 yılları Birleştirilmiş Olağan Genel Kurul Toplantısı geçtiğimiz gün Ticaret Bakanlığı, Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Necmettin Erkan, Genel Müdür Yardımcısı Alper Bozkurt ve Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) Genel Başkanı Abdülkadir Akgül, Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz’ın katılımıyla gerçekleştirildi. Genel Kurulda Kıymaz, Ankara 2. Bölge yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Türkiye Şoförler Federasyon Başkanı Fevzi Apaydın ve Türkiye Pazarcılar Federasyon Başkanı Ali Karaca da genel kurula katılım gösterdi.

TESKOMB GENEL BAŞKANI AKGÜL BAŞKAN KIYMAZ’A BAŞARILAR DİLEDİ

Genel Kurul toplantısı Divan Başkanlığını TESKOMB Genel Başkan Vekili Bahri ŞARLI yaptı. Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz, Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Ankara 2’nci Bölge Birliği yönetim kuruluna seçildi. Polatlı Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin başarılı kooperatifler arasında olduğunun altını çizen TESKOMB Genel Başkanı Abdülkadir Akgül, Başkan Kıymaz’a yeni görevinde başarılar diledi.

KIYMAZ: BU GÖREV POLATLI’DAKİ BAŞARIMIZDAN KAYNAKLANMAKTADIR

Ticaret Bakanlığı, Esnaf, Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü Sayın Necmettin Erkan, TESKOMB Genel Başkanımız Abdülkadir Akgül’ün konuşmalarının ardından Başkan Ertuğrul Kıymaz denetim kurulu raporlarını okudu. Kooperatif olarak Polatlı’da önemli çalışmalara imza attıklarını belirten Başkan Kıymaz, “Genel Başkanımız Sayın Abdulkadir Akgül’ün destekleri ile Ankara 2nci Bölge yönetim kurulu üyeliği şahsıma tevdi edildi. Tüm bölge kooperatiflerimize ve Polatlı esnafımıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederim. Bize layık görülen bu görev Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak ortaklarımızla birlikte Polatlı’da gösterdiğimiz başarıdan kaynaklanmaktadır. Göreve geldiğimiz günden beri esnafın daima yanında olmak için gösterdiğimiz çaba ve çalışmalar neticelenmiş, bu görevle birlikte Polatlı’daki esnaf ve sanatkarlarımıza daha iyi hizmet verebilmemizin önü açılmıştır.” dedi.

BAŞARI ÇITASINI HER GEÇEN GÜN DAHA ÜSTE ÇIKARTMAK İSTİYORUZ

Kıymaz, göreve ilk geldiğini günden bugüne esnaf ve sanatkarın yanında olmak için yoğun mesai harcıyor. Esnaf ve sanatkarın sıkıntılarıyla yakından ve bire bir ilgilenen Başkan Kıymaz’ın kapısı esnafın sıkıntı ve sorunları için daima açık durumda. Başkan Kıymaz, esnafın sorunlarıyla ilgilenmesinin yanı sıra spor, sosyal yardımlar ve şehre değer katacak projeler gibi birçok konuda dernek, oda ve sivil toplum kuruluşları arasında birleştirici bir köprü görevi üstleniyor. Daima esnaf ve sanatkarın yanında olmak için çabaladıklarını ifade eden Kıymaz; “Türkiye genelinde en güçlü kooperatifler arasında yer alan kurumumuz Polatlı esnaf ve sanatkarının göz bebeğidir. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana sistemli bir şekilde çalışmalarımızı yürüterek esnaf ve sanatkarımıza sahip çıktık. Kooperatifimizin esnaf dostu bir kooperatif olması için çaba harcadık. Kooperatifimiz yönetimine geldiğimiz ilk günden bu yana geçen 11 yıllık süre zarfında kooperatifimizi 14 kat büyüterek ülke genelinde örnek kooperatifler arasında yer aldık. Bu başarıyı Polatlı esnaf ve sanatkarı olarak hep birlikte elde ettik. Amacımız başarı çıtasını her geçen gün daha üste çıkartmaktır.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.