Kim Milyoner Olmak İster tarihinde ilk defa 5 milyonluk sorunun ne olduğu gündem oldu. 1 Milyonluk soruyu cevaplayan Eyüp İşler'e sorulan 1 milyonluk soru olan İsrail'in işgal ettiği Filistin topraklrında Filistin bayrağı ve renklerini yasaklanması sonrası hangisi proteto sembolü haline gelmiş ve dönem sokakta onu taşıyanlar tutuklanmıştır  sorusunu Karpuz dilimi olarak doğru cevaplayarak 5 milyonluk soruyu gördü. 5 Kasım 2023 Pazar günü Kim Milyoner Olmak Eyüp İşler'e sorulan 5 Milyonluk soru:  yarışma sorusu ve cevabı. Her Pazar günü saat 20:00'da ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sevilen sunucusu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu ile yeni bölümüyle karşımızda. Her hafta ilgi çekici sorularla karşımızda olan Kim Milyoner Olmak ister bu hafta da şaşırtıcı sorularla karşımızda.

Kim milyoner olmak ister Eyüp İşler kimdir?

Asya Koşal kimdir kaç yaşında? Asya Koşal nereli? Asya Koşal kimdir kaç yaşında? Asya Koşal nereli?

20 yaşındaki Eyüp İşler, Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri birinci sınıf öğrencisi. Son girdiği üniversite sınavında 49. olan Eyüp Bey, hayali olan üniversite sınavında ilk 100’e girme isteğini gerçekleştirmiş. Eyüp Bey’in yarışmadaki hedefi büyük ödül olan 5 milyon TL’yi kazanmak

5 Milyonluk Kim Milyoner Olmak İster Sorusu ve Cevabı

Soru : İlki Sinop İnceburun'la Hatay'ın en güneyi arası, ikincisi Iğdır'ın en doğusuyla Gökçeada'bun en batı ucu arasına olmak üzere iki adet kuş uçuşu çizgi çekilecek olsa bu iki çizgi nerede kesişirdi?

A- Çorum

B- Yozgat

C- Sivas

D- Tokat

Doğru Cevap: çorum

Sizde sorunun cevabını yorum olarak yazın gönderin anında yayınlayalım.

Kaynak: HABER MERKEZİ