Ankara’da bugün su kesintisi yaşanacak mı, Ankara’da hangi ilçelerde su kesintisi yaşanacak, sular saat kaçta gelecek? Ankara’da bugün su kesintisi yaşanacak mı, Ankara’da hangi ilçelerde su kesintisi yaşanacak, sular saat kaçta gelecek?

 Kılıçdaroğlu, ikinci tur öncesinde Oğuzhan Uğur’un sosyal medya hesabından yaptığı daveti kabul etmişti. 

Kılıçdaroğlu, Togg ile ilgili gelen soruya şu yanıtı verdi: "Togg henüz daha başlangıçtayken Togg'un genel müdürü çok nitelikli birisi. Almanya'da bu konuda yetkili olarak çalışan ve güven veren birisi. Geldi bana. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı ile geldiler. Bana Togg'u anlattılar. Hangi yatırımları yapacaklarını anlattılar. Benden destek istedi. 'Tabii' dedim. 'Siz yaparsanız bundan son derece memnun oluruz.' Ama bunu çıkıp televizyonlarda anlatmadım. Çünkü anlatacak bir şey yok.

Geldiler, yatırım yapmak istiyorlar. Ben de yatırım yapacakları takdirde son derece mutlu olacağımı söyledim. Hiçbir zaman, hayatımın hiçbir döneminde de 'vay efendim niye Togg yapıldı' diye bir cümle kullanmadım. Tam tersine, kim yaptıysa ona şükran borçluyum. Teknoloji açısından yüzde 100 yerli değil. Zaten yüzde 100 yerli olan bir şey dünyada yok. Neden? Çünkü siz bir yatırım yapıyorsanız, yaptığınız yatırımın belli parçalarını en kaliteli ve en ucuz hangi ülkede üretiyorsanız orada üretirsiniz. Togg bizim açımızdan son derece önemli. Togg ile ilgili negatif bir cümle kullanmadım."