Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, grup toplantısında CHP 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ofis açtığı iddialarına değindi. Kılıçdaroğlu'na "mutfak" göndermesi yapan Erdoğan, Bugün recmettikleri sabık genel başkanları galiba ofis açmış, inşallah mutfağı da unutmamıştır. Daha 5-6 ay öncesine kadar yere göğe sığdıramayan yine bunlardan başkası değildi" ifadelerine yer verdi. Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın bu sözlerine sosyal medya hesabından  yanıt verdi.

kilicdaroglundan-erdoganda-mutfak-cevabi-sarayinin-mutfagini-nasıl-haramdan-arindiracaksin (2)

Temel Karamollaoğlu’ndan Erdoğan’a Kira Eleştirisi: “21 yıldır iktidarda kendisini sorgulama ihtiyacı duymamış” Temel Karamollaoğlu’ndan Erdoğan’a Kira Eleştirisi: “21 yıldır iktidarda kendisini sorgulama ihtiyacı duymamış”

"HALKIN YANGIN İÇİNDEKİ MUTFAĞINI DERT EDİN"

Kişisel sosyal medya hesabı üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt veren Kılıçdaroğlu, "Erdoğan bugün bana aklınca bir mutfak göndermesi yapmış. Hiç merak etme, içinde bir lokma haram olmayan mutfağı ben unutmam. Sen benim evimin mutfağını bırak, Sarayının mutfağını nasıl haramdan arındıracaksın onu düşün. 'Ben onu beceremem2diyorsan, ki zor, halkın yangın içindeki mutfağını dert edin" dedi.