Behzat Ç'ye tepkiler yağdı... Şehit yakınları isyan etti! Behzat Ç'ye tepkiler yağdı... Şehit yakınları isyan etti!

CHP'nin 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ankara Büyükşehir Belediyesinin (ABB) Sıhhıye'deki tesisinde bir araya geldi. 

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile görüşmesine ilişkin olarak, 10 Ekim Barış Derneği Dayanışma Yemeği'ne katılmak üzere geldiği Vedat Dalokay Kokteyl Salonunun önünde basın mensuplarına değerlendirmelerde bulundu.

“PARTİNİN YARARINA”

Gerçekleştirilen görüşmenin parti yararına bir iş olduğunu ifade eden Özel, "CHP'de kim kiminle iletişim kuruyorsa, sohbet ediyorsa bu partinin yararına bir iştir. Mansur Bey de bu akşamki yemekle ilgili bilgi verdi. Ben de memnuniyetimi ilettim" şeklinde konuştu. 

Ayrıca Özgür Özel, bu tarz görüşmelerin CHP içindeki iletişim ve sohbetlerin partinin yararına olduğunu belirtti. Mansur Yavaş'ın akşamki yemek hakkında bilgi verdiğini ve Ekrem İmamoğlu'nun açıklamasını takip ettiğini söyleyen Özel, yemeklerin ve sohbetlerin yapılmaması durumunda bunun haber değeri taşıyacağını ifade etti.

Bu durumun parti içi normalleşmeye ihtiyaç olduğunu gösterdiğini ve bu adımları önemli ve desteklediği adımlar olarak nitelendirdi.

Kaynak: HABERLER.COM