Babala TV kurucusu Oğuzhan Uğur ‘Mevzular Açık Mikrofon’ programıyla milyonlara ulaşmasıyla biliniyor. İkinci tura kalan seçimler öncesi dün Kılıçdaroğlu’nu açıktan programa davet eden Oğuzhan Uğur’a cevap geldi.

Oğuzhan Uğur, Cumhur İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na çağrı yapmıştı. Kılıçdaroğlu'nu 2. tur öncesi programa davet eden Uğur, "Kemal bey, gençler sizi Mevzular Açık Mikrofona bekliyor. Uzun zamandır bekliyorlar, fakat seçimin ikinci tura kalmasıyla bu beklenti telefonlarımızı kilitleyecek boyuta ulaştı. Seçim gecesi yaşandığı söylenen veri krizini, anketleri sormak, ikinci tur için yapılacak net söylemleri duymak istiyorlar. Bu sebeple sizi tekrar davet ediyoruz." ifadelerini kullanmıştı.

Mehmet Ali Kulak açıkladı

Aysu Bankoğlu kimdir, yeni CHP MYK üyesi Aslı Bankoğlu kaç yaşında, nereli? Aysu Bankoğlu kimdir, yeni CHP MYK üyesi Aslı Bankoğlu kaç yaşında, nereli?

Uğur'un bu çağrısına Kılıçdaroğlu'ndan olumlu yanıt geldi. Kılıçdaroğlu'nun sürpriz kararını MAK Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kulak, Habertürk TV'de canlı yayında duyurdu. Kulak, "Sayın Kılıçdaroğlu'nun bir kaç gün sonra programa katılacağını söyleyebilirim. Babala TV'ye katılıp gençlerle bir program yapacak. Karar verdiği bilgisini aldım. Teyitli bir bilgi bu" ifadelerini kullandı.

Kemal Kılıçdaroğlu Babala TV'ye geliyor

Oğuzhan Uğur ise programdaki o kısmın videosunu paylaşarak "Evet Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Mevzular Açık Mikrofon'a geliyor! Ve evet ben de televizyondan öğrendim =) Teşekkürler Habertürk" ifadelerini kullandı.