A Milli Futbol takımında 2. maçında Almanya'ya gol atan Kenan Yıldız'ın kim olduğu araştırılıyor. Peki Kenan Yıldız kimdir? Kenan Yıldız kaç yaşında? Kenan Yıldız hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık...

Kenan Yıldız Kimdir?

Jahn Regensburg Kenan Yıldız, futbol kariyerine doğduğu şehrin takımı olan Jahn Regensburg'un altyapısında başladı. İki yıl süresince Jahn Regensburg'un altyapı takımında forma giydi. Daha sonra Bayern Münih ile anlaştı.

Bayern Münih 2012 yılında, sadece 7 yaşındayken, Bayern Münih'in altyapısına katıldı. Alt yaş kategorilerinde takım kaptanlığı yaparak Bayern Münih 19 Yaş Altı takımına kadar yükseldi. Altyapıda toplamda 20 maça çıkan Yıldız, 6 gol ve 8 asistle etkili bir performans sergiledi. Bayern Münih ile olan sözleşmesi Temmuz 2022'de sona erdi ve yeni bir sözleşme imzalanmadı.

Cem Toker kimdir ne iş yapıyor? Cem Toker kaç yaşında babası kim? Cem Toker Çiğdem Toker akraba mı? Cem Toker kimdir ne iş yapıyor? Cem Toker kaç yaşında babası kim? Cem Toker Çiğdem Toker akraba mı?

Kenan Yıldız Hangi takımda oynuyor?

Juventus 12 Temmuz 2022'de Kenan Yıldız, Juventus ile 3 yıllık bir sözleşme imzaladı.

Kenan Yıldız Kaç Yaşında?

KEnan Yıldız 2005 yılında doğmuştur ve 2023 yılında 18 yaşındadır.