Keçiören Belediyesi Kent Konseyi, Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Keçiören Müftülüğünün beraber düzenlediği ''Aile Okulu'' eğitim programı Necip Fazıl Kısakürek Tiyatro salonunda verildi. Programın açılış konuşması ve konuşmacı olarak görev alan Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlileri Prof. Dr. Figen Gürsoy'la beraber Doç. Dr. Mine Baydan Aran yaptı.

Keçiören Belediyesi aileler için eğitim programı verdi-2

Programın çocuklara yönelik olması, çocuk psikolojisi ve ruhsal gelişimi ile ergenlik dönemi ve denge unsuru konuları ile ilgili önemli olan konular anlatıldı. 

Keçiören Belediyesi’nden anlamlı hizmet Keçiören Belediyesi’nden anlamlı hizmet

Keçiören Belediyesi aileler için eğitim programı verdi-3

Programa katılan aileler merak ettikleri tüm soruları uzmanlarına sorma fırsatı buldu. 

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok eğitim programına katılan tüm ailelere ve konuşmacılara teşekkür ederek şunları söyledi:

Keçiören Belediyesi aileler için eğitim programı verdi-4

'' Ailelerimizin çocuklarıyla ilişkilerini sağlıklı geliştirebilmeleri için Aile Okulu programımızı düzenli olarak vatandaşımızla buluşturuyoruz. Çocuklarımızın yaşamını olumlu yönde etkileyecek her türlü eğitimi vermek için büyük gayret gösteriyoruz. Gençlerimizi ve çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak bizim temel görevimizdir. Buraya gelerek bu güzel bilgilerden istifade eden tüm ailelere ve kıymetli bilgilerini paylaşan hocalarımıza teşekkür ediyoruz.'' dedi.