Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Özarslan, Ankara Büyük Toptancı Hali esnafının iftar yemeğine katılarak hem esnafla bir araya geldi hem de Ramazan ayının bereketini paylaştı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda iftar yemeğine ilişkin duygularını dile getiren Özarslan, "Ankara Büyük Toptancı Hali’nde esnaf kardeşlerimizin tertip ettiği iftar yemeğine katıldık. Organizasyon’da emeği geçen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Keçiören Belediye Başkanı Özarslan, Ankara Büyük Toptancı Hali Esnafıyla Bir Araya Geldi

Birlik ve Beraberlik Vurgusu

Özarslan, paylaşımında önümüzdeki 5 yıla dair de önemli bir mesaj verdi. "Birlik beraberliğin önümüzdeki 5 yıla damga vuracağı bir döneme giriyoruz" diyen Özarslan, Keçiören'de ve Ankara'da birlik ve beraberlikle daha güzel işler yapılacağına inandığını vurguladı.

Ramazan Ayının Bereketi Paylaşılıyor

Ramazan ayı boyunca Keçiören'de çeşitli iftar programları düzenleniyor. Keçiören Belediyesi de bu programlara katkıda bulunarak Ramazan ayının bereketini ihtiyaç sahipleriyle paylaşıyor.

Bakan Tekin, Bilkent Şehir Hastanesi'nde çocuklara sürpriz yaptı Bakan Tekin, Bilkent Şehir Hastanesi'nde çocuklara sürpriz yaptı

HABER: ÖMER YILDIZCI