Murat Ünalamış kaç yaşında kimdir? Murat Ünalamış aslen nereli evli mi? Murat Ünalamış kaç yaşında kimdir? Murat Ünalamış aslen nereli evli mi?

Kebir Ali Canpolat kimdirKebir Ali Canpolat kaç yaşındaKebir Ali Canpolat aslen nereli? Kebir Ali Canpolat hangi milli takımda oynuyor? gibi aramalar yapılıyor. Sizler Kebir Ali Canpolat hakkında bilinmesi gerekenleri haberimizde araştırdık...

Kebir Ali Canpolat kimdir kaç yaşında aslen nereli? Kebir Ali Canpolat hangi milli takımda oynuyor?

Aslen Elazığ'ın Kovancılar ilçesinde kayıtlı olan Eintracht Frankfurt'un genç yıldızı Kebir Ali Canpolat, Türkiye U17 A Milli Takımı ile şampiyonluk ön eleme hazırlıklarına başladı. U17 Milli Takımı, 13-19 Ekim 2022 tarihlerinde Bulgaristan'da oynanacak U17 Avrupa Şampiyonası ön eleme maçlarının hazırlıklarına Antalya'da başladı. 2 Ekim Pazar günü bir araya gelen U17 Milliler, çalışmalarını 10 Ekim Pazartesi gününe kadar Antalya'da sürdürecek. U17 milli takımı, 10 Ekim Pazartesi günü karşılaşmalarının oynanacağı Bulgaristan'a gidecek. Türkiye, UEFA 17 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası eleme turunda İsviçre, Bulgaristan ve San Marino ile karşılaşacak.