Afyonkarahisar Belediyesi’ndeki böcek iddiası sonrası savcılık inceleme başlattı! Afyonkarahisar Belediyesi’ndeki böcek iddiası sonrası savcılık inceleme başlattı!

Gazeteci Şirin Payzın geçtiğimiz günlerde Münih Cemevi Derneği’nin davetlisi olarak Almanya’ya gitmişti. Pazar sabahı restorandaki basamağa takılan Şirin Payzın, geçirdiği kaza sonrasında düşerek kalçasının kırdı.

Ambulans ile hastaneye kaldırılması sonrasında 6 saat süren bir operasyon geçiren Şirin Payzın’ın son durumu birçok kişi tarafından merak ediliyordu.

“ESKİSİNDEN DAHA GÜÇLÜYÜM”

Beklenen açıklama ise Şirin Payzın’ın kendinden geldi. Sosyal medyadan durumu hakkında bilgi veren Şirin Payzın, “Münih Alevi Derneği’nin daveti ile geldiğim Münih‘te bir basamağı görmeyip düştüm kalçam kırıldı. Acil ameliyata alındım. Ameliyatım çok başarılı geçti. Beni arayan, mesaj gönderen, güzel çiçeklerle moral veren herkese ayrı ayrı çok ama çok teşekkür ederim. Bu arada konferansımız da çok iyi geçti aslında. Münih Alevi toplumuna beni ve Barış Terkoğlu’na gösterdikleri ilgi ve özellikle ameliyatım sonrası mesajlarıyla hep yanımda oldukları için çok teşekkür ederim. Eskisinden daha güçlüyüm.”