KASIM AYI İLK MECLİSİ TOPLANIYOR

Bu haber 01 Kasım 2022 saat 9:44 'de eklendi.

Polatlı Belediye Meclisi Kasım ayı birinci toplantısı bugün saat 18.00’da 10 gündem maddesiyle Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilecek.

Polatlı Belediye Meclisi Kasım ayı birinci toplantısı bugün Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilecek. Saat 18.00’da başlayacak meclis toplantısında 10 gündem maddesi yer alacak. Kasım ayı meclis gündeminde Polatlı Postası gazetesinin gündeminde yer alan “Yenimahalle İmar Planı İtirazları” da yer alıyor. Gündem maddesinin Kasım ayı içerisinde görüşülmesi bekleniyor.

10 GÜNDEM MADDESİ YER ALIYOR

“Ankara İli Polatlı İlçesi Macun Mahallesinde 157 ve 158 Adaların Formunun Yeniden

Düzenlenmesine Ait 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği” ile ilgili konunun müzakeresi, “Ankara İli Polatlı İlçesi Gedikli Mahallesinde Yol ve Cephe Hattı Düzenlemesi Amaçlı 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Tadilatı” ile ilgili konunun müzakeresi, “Ankara İli Polatlı İlçesi Karapınar Mah. 108 Ada 1 Parsele Ait 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği” ile ilgili konunun müzakeresi, “Kargalı Mahallesi Kırsal Yerleşim ve Gelişme Alanına Ait İmar Planı İtirazları” ile ilgili konunun müzakeresi konuları bugün görüşülerek ilgili komisyonlara havale edilecek.

YENİMAHALLE İMAR PLANI İTİRAZLARI MECLİS GÜNDEMİNDE

İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale olunan; “İmar Planı Bulunmayan Kırsal Yerleşme Alanları ve Kırsal Yerleşme Alanı Dışında Kalan Alanlardaki Yapılaşma Koşulları” ile ilgili konunun müzakeresi, “Yenimahalle İmar Planı İtirazları” ile ilgili konunun müzakeresi, Çevre, Sağlık ve Çeşitli İşler Komisyonuna havale olunan; “Okul Kantini ve Yemekhanelerinin Denetimi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Kırsal Kalkınma ve Tarım Komisyonuna havale olunan; “Yaprak ve Toprak Analizi Laboratuarı Kurulması  ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi ve “Tarım Alanlarının Çölleşme Riski” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi konularından komisyon çalışması tamamlanan maddeler Kasım ayı meclis toplantılarında görüşülecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.