Kartal Tibet'in Kıskanırım Seni Türk Filmi hakkında arama motorlarında çok sık araştırmalar yapılıyor. Vatandaşlar Kıskanırım Seni Türk Filminin nerede çekildiğini ve konusu hakkında bilgiler aranıyor. Peki, Kartal Tibet'in Kıskanırım Seni Türk Filmi nerede çekildi? Kıskanırım Seni Filmi oyuncuları ve konusu? İşte soruların cevapları...

Kıskanırım Seni Türk Filmi konusu

Atilla Candemir'in yönetmenliğini üstlendiği "Kırlangıç Fırtınası" adlı film, 1985 yılında sinemaseverlerle buluşmuş ve başrollerinde Halil Ergün, Perihan Savaş, Hüseyin Kutman ve Tilbe Saran gibi usta oyuncuları barındırmıştır. Film, küçük bir ilçede yaşayan bir adamın idealleri doğrultusunda hareket etmesi ve karşılaştığı zorluklar üzerine odaklanmaktadır. Kemal adındaki karakter, hikayeyi bir araştırmacıya anlatarak zaman içinde geriye giderek izleyicilere yaşadıklarını aktarmaktadır.

Kemal, ailesinin mesleği olan ayakkabıcılığı sürdürmektedir ancak İstanbul'da yaşamak istemektedir. Ancak babasının karşı çıkmasıyla bu isteğinden vazgeçmek zorunda kalır. İlçeye atanan öğretmen Gönül'ün, Kemal'in ailesinin evinde kalmasıyla aralarında bir ilişki başlar. Bu ilişki zamanla aşka dönüşür ve evlenmeye karar verirler. Ancak İstanbul'a taşındıktan sonra karşılaştıkları ekonomik ve sosyal zorluklar ilişkilerini zedeler.

İngiliz İşi (London Heist) aksiyon filmi nerede çekildi? İngiliz İşi filminin konusu ve oyuncuları İngiliz İşi (London Heist) aksiyon filmi nerede çekildi? İngiliz İşi filminin konusu ve oyuncuları

Kıskanırım Seni Türk Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Kartal Tibet, Turgut Özatay, Hayati Hamzaoğlu, Nihat Ziyalan ve Sema Özcan gibi tanınmış isimler yer almaktadır.