Bu akşam (23 Şubat) TRT'de yayın hayatına başlayan 'Kara Ağaç Destanı' dizisi daha yayına girmeden birçok detayıyla araştırma konusu oldu.

Gerek kadrosu gerekse konusuyla sezonun en iddialı yapımları arasında gösterilen Kara Ağaç Destanı'nın çekimlerinin yapıldığı mekanlar da izleyicileri meraklandırıyor. 

Peki Karaağaç dizisinin çekimlerinin yapıldığı Soğanlı Vadisi nerede ve nereye bağlı? İşte detaylar...

Karaagac Destani

KARA AĞAÇ DESTANI KONUSU VE OYUNCULARI

Cuma akşamları ekranlara gelecek olan "Kara Ağaç Destanı", izleyicilere feodalite, güç, sınıf çatışmaları ve aşk dolu bir serüven sunmaya hazırlanıyor. Başrollerde usta oyuncular Olgun Şimşek, Emre Kıvılcım, Meltem Akçöl, Özlem Conker, Hakan Boyav ve Merih Öztürk'ün yer aldığı dizi, zengin bir oyuncu kadrosuna sahip.

Ağalık sistemi üzerinden şekillenen hikaye, izleyicilere tarihi bir atmosferde geçen derinlemesine bir yolculuk vadediyor. Güç mücadeleleri, aşkın zorlu yolları ve feodalitenin etkileriyle dolu olan bu destan, izleyicileri ekrana kilitleyecek.

Baby Reindeer dizisi 2. sezon olacak mı? Netflix Baby Reindeer yeni sezon ne zaman yayınlanak? Baby Reindeer dizisi 2. sezon olacak mı? Netflix Baby Reindeer yeni sezon ne zaman yayınlanak?

Oyuncu kadrosunda Ayten Uncuoğlu, Gülçin Hatıhan, İsmail Hakkı Ürün, Sevtap Özaltun, Oğulcan Arman Uslu, Mehmet Güler, Sekvan Serinkaya, Deniz Altan, Kenan Ciniviz, Eray Ertüren ve birçok deneyimli ismin yer aldığı dizi, seyircilere heyecan dolu anlar yaşatacak.

"Kara Ağaç Destanı", sürükleyici senaryosu ve etkileyici performanslarıyla izleyicileri ekran başına çekmeye hazırlanıyor.  

Soganli Vadisi 1

KARA AĞAÇ DESTANI NEREDE ÇEKİLİYOR? SOĞANLI VADİSİ NEREDE?

Kara Ağaç Destanı dizisinin çekimleri Kayseri'de gerçekleştiriliyor.

Dizinin çekimleri ağırlıklı olarak Kayseri'nin Yeşilhisar ilçesinde bulunan Soğanlı Vadisi'nde yapılıyor.

Dizinin çekimlerinin yapıldığı özel mekanların yerleri hakkında ise henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Soganli Vadisi 2