Kanal 7'nin sevilen dizisi Kan Çiçekleri'nde izleyicileri şaşkına çeviren bir ayrılık yaşandı. Dizide Cihan karakterine hayat veren Göksel Kayahan diziden ayrıldı.

Başta Göksel Kayahan'ın sevenleri olmak üzere Kan Çiçekleri dizisinin tutkunları bu ayrılığa çok üzüldü.

Peki Kan Çiçekleri Cihan öldü mü? Göksel Kayahan diziden neden ayrıldı? İşte detaylar...

The Glory 2. sezon çıktı mı? The Glory 2. sezon çıkış tarihi The Glory 2. sezon çıktı mı? The Glory 2. sezon çıkış tarihi

KAN ÇİÇEKLERİ CİHAN ÖLDÜ MÜ?

Kanal 7 ekranlarında büyük bir izleyici kitlesiyle buluşan ve hafta içi her gün ekranlara gelen "Kan Çiçekleri" dizisi, son dönemde oyuncu kadrosundaki ayrılıklarla gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak, sevilen karakterlerden biri olan Cihan Karabey'i canlandıran Göksel Kayahan'ın vedası, dizinin hayranlarını üzdü ve büyük bir yankı uyandırdı.

Dizide 2. sezon finaline doğru yaklaşılırken, sevilen karakter Cihan Karabey'in veda haberi, dizinin takipçilerini şaşırttı. Göksel Kayahan'ın sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuru ile birlikte, Cihan Karabey karakterine hayat verdiği ve ekip arkadaşlarına veda ettiği paylaşımları, dizinin hayranlarını duygulandırdı.

Goksel Kayahan Kan Cicekleri

GÖKSEL KAYAHAN DİZİDEN NEDEN AYRILDI?

Kanal 7'de yayımlanan Kan Çiçekleri dizisinde ilk sezonundan bu yana Cihan Karabey karakterini canlandıran Göksel Kayahan'ın, yeni projelere odaklanmak istediği ve bu nedenle diziyle devam etmeme kararı aldığı belirtildi. Yapımcı ile yeni bir sözleşme imzalamayan Kayahan'ın bu kararıyla, sevilen karakter Cihan Karabey de diziye veda etmiş oldu.

Oyuncu kadrosundaki bu önemli ayrılık, dizinin yeni sezon öncesi nasıl bir rotada ilerleyeceği konusunda da merak uyandırdı. Kan Çiçekleri'nin hayranları, Cihan Karabey'in veda sahnesini ve karakterin hikayesinin nasıl sonlanacağını heyecanla bekliyor.