Kampanyalara tam destek

Bu haber 30 Nisan 2020 saat 9:37 'de eklendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Örgütü Ali Hikmet Akıllı Başkanlığında, tüm birimleri ile Başkent’te Corona ( Covid – 19 ) virüs salgınından olumsuz etkilenen yurttaşın ve esnafın mağduriyetlerini giderebilmek için ilk günden beri tüm imkânlarını seferber ediyor. Bu kapsamda ‘’ İyilik Hastalıktan Daha Bulaşıcıdır ‘’ diyerek toplumsal bir imecenin en anlamlı örneklerini sergileyen Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Örgütü, gıda kolilerinin dağıtımını gerçekleştirirken, Ankara Büyükşehir Belediyesince başlatılan veresiye defterlerinin kapatılması ve ihtiyaç sahibi yurttaşlarla iftar paylaşımı kampanyalarına da tam destek veriliyor.

VERESİYE DEFTERLERİNDEKİ BORÇLAR KAPATILIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi, CHP Ankara İl Başkanlığı ve Ankara Büyükşehir Belediyesi destekleriyle, gıda yardımlarının dağıtımı, mağdur ailelerin veresiye defterlerindeki borçların kapatılarak ihtiyaç sahibi yurttaşlara ve esnaflara nefes aldırılması, 65 yaş üzeri yurttaşların ihtiyaçlarının karşılanması, Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi ailelerle iftar paylaşımları ve sokak hayvanlarının mağduriyetlerinin giderilmesi konusunda Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı ve yönetim kurulu öncülüğünde Ayfer Ayaz başkanlığındaki Kadın Kolları Başkanlığı üyeleri, Tolga Turgut Başkanlığındaki İl Gençlik Kolları üyeleri Ankara için iyilik seferberliğini sürdürüyor.

AKILLI: TÜM DUYARLI GÖNÜLLÜLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, dünya genelinde bir pandemi haline gelen Corona( Covid-19) virüs salgını ile topyekün mücadele sürecinde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu kapsamlı mücadelenin yurttaşların sağlığı, sosyal ve ekonomik boyutlarını ortaya koyan önlemleri ışığında Ankaralı yurttaşların kalbine dokunan, insan odaklı tüm proje ve kampanyaları tüm birimleriyle sahada gerçekleştirme gayretinde olduklarını ifade ederek; “Ankara Sosyal Demokrat Belediyecilik anlayışıyla buluşmuştur. Salgınla mücadeleyi tüm boyutlarıyla ele alan ve buna göre geliştirilen önlemleri sahada uygulamaya koyan kararlı örgütümüzle yurttaşlarımızın yanındayız, kalbindeyiz. Ankara’nın dört bir yanında toplumsal bir imeceyi gerçekleştiriyoruz. Destek olan, taşın altına sadece elini değil kalbini koyan tüm duyarlı gönüllülerimize teşekkür ediyorum” dedi.

AKILLI: ANKARA’YI İYİLİĞİN SICAKLIĞIYLA SARIP SARMALIYORUZ

Açıklamasına devam eden Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı; “Yönetim Kurulumuz, İlçe Başkanlarımız, gönüllülerimiz, Kadın ve Gençlik Kollarımızla Ankara’yı iyiliğin sıcaklığıyla sarıp sarmalıyoruz. Duyarlı, hayırsever gönüllülerimizle bir yandan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Mansur Yavaş’ın başlattığı, ihtiyaç sahibi yurttaşlarımızın veresiye defterlerindeki borçlarını kapatarak vatandaşımıza ve esnafımıza soluk aldırma gayretimiz devam ederken bir yandan da mübarek Ramazan ayında sosyal dayanışmanın en güzel örneği iftar paylaşımı için gayret gösteriyoruz. ‘’ Komşusu açken tok yatmayı’’  ar sayan bir inancın paydaşları olarak toplumsal imece ile aşılmayacak zorluk olmadığı kanaatindeyiz. Genel Merkezimiz, İl Başkanlığımız ve Ankara Büyükşehir Belediyesi destekleriyle tedarik edilen yardım paketlerimizi, İl Başkanlığımızın kıymetli gönüllüleri, İl Kadın Kolları Başkanımız sayın  Ayfer Ayaz ve çalışkan ekibi, Gençlik Kolları Başkanımız Tolga Turgut ve duyarlı gençliğimizin gayretleri ile  ilçe ilçe Ankaralı yurttaşlarımızla buluşturuyoruz. Kendilerine insanüstü gayretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

“HASTALIĞI DEĞİL İYİLİĞİ BULAŞTIR” 

“Hastalığı Değil İyiliği Bulaştır”  düşüncesi ile Mart ayının ilk haftasından bu yana sahada olan

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Ayaz, çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamada; “Ankara’mızın tüm ilçelerine giderek özelliklle Corona ( Covid -19 ) virüs salgını sebebiyle, ücretsiz izne çıkarılan, işlerini ve gelirlerini kaybeden ihtiyaç sahibi ailelerimizi, Genel Merkezimiz, İl Başkanlığımız ve Ankara Büyükşehir Belediyemiz ve gönüllülerimizin destekleri ile  tedarik ettiğimiz yardımlarla buluşturuyoruz. Bu anlamda insanüstü bir gayret sarf eden gönüllü kadınlarımızın oluşturduğu ekiplerimizle Mart ayının ilk haftasından bu yana sahadayız, yollardayız… Ankara’nın tüm ilçelerine ulaşmaya gayret ediyoruz.  Bizim düşüncemiz içinde sevgi barındıranlar için tüm dünya, tüm ülke, tüm Ankara tek bir ailedir.  Siyaset üstü bir bakış açısı ve duru bir kalple bu toplumsal imeceyi gerçekleştiriyoruz. İl Başkanlığımız, İl Kadın Kollarımız olarak bizler siyasi düşüncelerine bakmadan, aile bireylerimizi ayırmadan tüm Ankara’ya hizmet noktasındayız. Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanlığı olarak gayretlerimize destek veren Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkanımız sayın Ali Hikmet Akıllı ve Yönetim Kurulumuza,  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Mansur Yavaş’a ve Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanlığımızın kıymetli üyeleri ve gönüllüleri ile yönetim kurulumuzun kıymetli üyelerine teşekkür ediyorum.”

TURGUT: BİRLİKTE BAŞARABİLİRİZ

Virüs salgını sürecindeki çalışmalarına ilişkin açıklamada bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut; “Zor bir süreci ‘’ Birlikte Başarabiliriz ‘’ diyerek aşma gayretimiz ve Cumhuriyet Halk Partili gençliğimizin azmi ile Mart ayı başından itibaren sahadayız. Gıda yardımları ile başlayan süreçte, 65 yaş üstü büyüklerimizin ihtiyaçlarının karşılanması ve sokaktaki canlarımızın mağduriyetlerinin giderilmesi noktasında gayretlerimiz devam ediyor. İl Başkanlığımızın destekleri ile dijital platformlarda söyleşiler, gençlik konserleri gibi aktiviteleri sürdürmeye de devam ediyoruz. Her koşulda yurttaşlarımızın yanındayız. Cumhuriyet Halk Partimizin tüm İlçe Gençlik Kollarındaki arkadaşlarımızla uyum içerisinde yılmadan, yorulmadan çalışarak, yurttaşlarımızın kalbine dokunmaya, yanlarında olduğumuzu hissettirmeye devam edeceğiz. Gayretleri için tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.