Kahramankazan Şehitler Kuran Kursunda eğitim gören minikler İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen törenle mezun oldu. Müftülük tarafından düzenlenen Kur’an Kursları Yıl Sonu Şenliği’nde 4-6 yaş arası minik öğrenciler bir yıllık başarılarını muhteşem bir törenle kutladı.
Kahramankazan İlçe Müftülüğü’nün organize ettiği şenlik, Kahramankazan İlçe Kaymakamı Abdullah Selim Parlar ve Kahramankazan Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Kubat'ın yanı sıra öğrenciler, aileleri ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi.
4-6 yaş arası öğrenciler, çeşitli gösterilerle izleyenleri kendilerine hayran bıraktı. Miniklerin sergilediği oyunlar, ilahiler ve gösteriler, törene katılanlara keyifli anlar yaşattı. Öğrencilerin gösterileri arasında Filistin için verilen insanlık mesajı ise törene duygusal bir an kattı. Küçük öğrencilerin bu duyarlı yaklaşımı, izleyenler tarafından takdirle karşılandı.
Tören sırasında bir konuşma yapan İlçe Kaymakamı Abdullah Selim Parlar, öğrencilerin gösterdikleri başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Tören, öğrencilerin hep birlikte ilahiler ve çektirdikleri hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.
HABER: SEMA TÜRKEL