Yenimahalle Belediyesi, Yapımını Tamamladığı Eserlerin Açılışlarına Hız Kesmeden Devam Ediyor! Yenimahalle Belediyesi, Yapımını Tamamladığı Eserlerin Açılışlarına Hız Kesmeden Devam Ediyor!

Kahramankazan Belediyesi Filistin’de yaşanılan soykırıma karşılık Gazze halkı için hayır çarşısı kurdu. Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, hayır çarşısına uğrayarak konuşma yaptı. Konuşmasında Başkan Oğuz, hayır çarşısında emek veren herkese şükranlarını sundu.

Kahramankazan Gazze halkının yanında!-1

Kahramankazan İlçe Müftülüğü öncülüğü, STK’lar ve Kahramankazan Belediyesi öncülüğünde kurulan hayır çarşısında gelen tüm gelirler Gazze halkı için olduğu belirtildi.

Kahramankazan Gazze halkının yanında!-2

Kahramankazan Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarından da yaptığı paylaşımda,

Kahramankazan Gazze halkının yanında!-4

‘’ Nerede bir mazlumun yardıma ihtiyacı olsa, halkımızın yardım eli oraya uzanmaktadır… Filistin'de yaşanan katliam ve soykırıma karşı Gazze halkının yanında duran Kahramankazan'ımızda kurulan hayır çarşısını ziyaret ettik. Kahramankazan İlçe Müftülüğümüz öncülüğünde, ilçemizdeki tüm STK’larımızın Belediyemiz iş birliğiyle düzenlediği; halkımızın el emeği ürünlerinin sergilenerek buradan gelen gelirlerin Filistin'de ihtiyacı olan kardeşlerimize ulaştırıldığı kermese katılan, emek veren herkese şükranlarımı sunuyorum. Zulme uğrayan Müslüman kardeşlerimizin yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz!’’ ifadeleri ile paylaşımda bulunuldu.

ÇAĞRI ARCAKLIOĞLU