Türkiye'yi Avrupa Büyükler Bocce Raffa Şampiyonası'nda temsil etmek üzere Kahramankazan Belediyespor Kulübü oyuncuları Oğuzhan Turhan ve Bahar Çil, İtalya'ya doğru yola çıktı.

Üniversite adayları dikkat! Ücretsiz tercih danışmanlığı başlıyor Üniversite adayları dikkat! Ücretsiz tercih danışmanlığı başlıyor

A Milli Bocce Takımı seçmelerini başarıyla geçerek Türkiye'yi temsil etme hakkı kazanan Kahramankazan Belediyespor oyuncuları, Avrupa Şampiyonası'nda altın madalya için mücadele edecek.

ALTIN MADALYA MÜCADELESİ 

Kahramankazan Belediyespor Kulübü, Türkiye'nin en büyük Bocce Eğitim ve Kamp Merkezi'ne sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Kulüp oyuncuları, 17-23 Haziran tarihleri arasında İtalya'da düzenlenecek Avrupa Büyükler Bocce Raffa Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil edecek.

Kulüp Başkanı Çırpanoğlu, sporun her alanında üst sıralara yükselme hedeflerine vurgu yaparak, "Sporun başkenti olduğumuzu tüm Avrupa'ya kanıtlama zamanı geldi. İtalya serüveninde kulübümüz sporcularına başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

Antrenör Levent Kader'in hocalığında şampiyonaya hazırlanan kulüp oyuncuları, Türkiye'yi Avrupa'da temsil etme fırsatını değerli bulduklarını ve altın madalya ile bu yolda ilerleyeceklerini ifade etti.

Kaynak: İHA