Ankara'nın önde gelen isimleri bu toplantıda buluştu! Önemli projeler görüşüldü Ankara'nın önde gelen isimleri bu toplantıda buluştu! Önemli projeler görüşüldü

Kahramankazan’da Ak Parti İlçe teşkilatının düzenlemiş olduğu toplantıya birçok siyasi isimde katıldı. Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz başta olmak üzere Ankara Milletvekilleri Lütfiye Selva Çam, Zeynep Yıldız, Orhan Yegin ve Kurtçan Çelebi gibi siyasi isimlerde katıldı. Mahalle Muhtarları, Mahalle Temsilcileri, İdari Amirler ve STK Başkanlarının da katılımıyla başlayan toplantıda Kahramankazan ilçesi ile ilgili olarak görüşüldü. Görüşmede ilçenin gelişimi, sorunları ve çözümleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Kahramankazan Ak Parti İlçe teşkilatının düzenlediği toplantıya birçok önemli siyasi isimlerde katıldı!-3

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz resmi sosyal medya hesaplarından da yaptığı paylaşımda,

Kahramankazan Ak Parti İlçe teşkilatının düzenlediği toplantıya birçok önemli siyasi isimlerde katıldı!-2

’’ AK Parti Kahramankazan İlçe Teşkilatımızın düzenlediği, İstişare ve Değerlendirme Toplantımızı AK Parti Ankara Milletvekillerimiz Sn. Lütfiye Selva Çam, Zeynep Yıldız, Kurtçan Çelebi nin teşrifleriyle, Mahalle Muhtarlarımız, Mahalle Temsilcilerimiz, İdari Amirlerimiz ve STK Başkanlarımızın katılımlarıyla gerçekleştirdik. İlçemizin yükselişi, gelişimi ve sorunların çözümleri noktasında sunulan öneriler ile fikirlerin buluştuğu çok verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu vizyon doğrultusunda, halkımıza en iyi şekilde hizmet etmek için.. Aşk ile koşmaya devam!’’ ifadeleri ile paylaşımda bulunuldu.

ÇAĞRI ARCAKLIOĞLU