Kader filmi konusu ve oyuncuları kim? Kader nerede çekildi? Kader filmi nereden izlenir? Kader filmi ödül aldı mı? Kader filminin yönetmeni kim? gibi aramalar yapılıyor. Detaylarını haberimizde bulabilirisiniz.. Kader, yönetmenliğini Zeki Demirkubuz'un yaptığı 2006 yapımı dram filmidir. Başrollerini Vildan Atasever, Ufuk Bayraktar, Engin Akyürek, Müge Ulusoy ve Ozan Bilen oynadı. Kader, "En İyi Film" dalında Altın Portakal ve Altın Lale ödüllerini kazandı.

ÖZET

Bekir (Ufuk Bayraktar) Uğur'a (Vildan Atasever), Uğur Zagor'a (Ozan Bilen) ve Zagor suç işlemeye aşıktır. Bu durumda Zagor, onu hapishanesinden kaçırır. Bunaltıcı ve sıcak bir yaz gecesi birbirini takip ederken, Cevat adasındaki (Engin Akyürek) Zagor karşı karşıya gelir. Zagor, Cevat'ı düşünmeden öldürür ve kaçar. Aynı gece Uğur'da yok edin. Bu cinayet ve ardından Uğur'un Zagor'la birlikte kaybolması, bugüne kadar Cevat'ın koruması altında yaşayan genç anne (Müge Ulusoy), canavar baba (Mustafa Uzunyılmaz) ve küçük erkek kardeş için zor ve karanlık günlerin habercisi olsa da, Uğur' delicesine aşık olan Bekir'in kurtuluş umududur. Ailesinin yuvasından bir kızla evlenir ve yeni bir hayata başlar. Ancak aylar sonra, Zagor'un öldürülmesi ve İzmir'de iki polisin yakalanmasıyla Uğur'a yeni bir umut doğarken, bu amansız aşkın peşinde yılların sonuna kadar amansız bir arayış başlar. Kır evleri, üçüncü sınıf oteller ve esrar alemleri aracılığıyla Uğur'un izini sürmeye başlar.

Cevheri Güven kaç yaşında kimdir? Cevheri Güven aslen nereli? Cevheri Güven kaç yaşında kimdir? Cevheri Güven aslen nereli?

Kader filminin oyuncuları kim?

Oyuncular    Canlandırdıkları Roller
Zeki Demirkubuz    Mehmet
Ufuk Bayraktar    Bekir
Engin Akyürek    Cevat
Vildan Atasever    Uğur
Müge Ulusoy    Uğur'un Annesi
Ozan Bilen    Zagor
Erkan Can    İrfan
Mustafa Uzunyılmaz    Uğur'un Babası
Çağlar Çorumlu    Kamil
Settar Tanrıöğen    Bekir'in Babası
Güzin Alkan    Emine
Nurhayat Kavrak    
Abdullah Demirkubuz    Muzo
Alper Kul    Kader
Volga Sorgu    
Helin Avşar    
Emre Koç    
Serkan Çetinkaya    
Müfit Aytekin    Cemil
Engin Günaydın    
Zeynep Tokuş    
Serdar Orçin    
Demir Karahan    
Emrah Elçiboğa    
Ahmet Fırat    

Kader filmi nerede çekildi?

Filmin sahneleri Konak ve Kars belediyelerinin katkılarıyla İzmir ve Kars illerinde çekildi.