Suudi Arabistan Pro Ligi'nde şampiyon olan teknik direktör Jorge Jesus'un ekibi Al Hilal, Riyad’daki Kingdom Arena Stadyumu'nda kutlama organizasyonu yaptı. Üst üste almayı başardıkları 34 galibiyetle Guinnes Rekorlar Kitabı'na giren Al Hilal, düzenlenen törenle kupasını da aldı.

Geçen sezon Fenerbahçe'yi çalıştıran teknik direktör Jorge Jesus, bu sezon çalıştırdığı Suudi Arabistan ekibi Al Hilal ile şampiyonluk mutluluğu yaşadı. Jorge Jesus ve öğrencileri yapılan törenle kupalarına kavuştu.

AL HILAL KUPASINI ALDI

Suudi Arabistan Pro Ligi'nde şampiyon olmayı başaran Al Hilal, Suudi Arabistan'da başkent Riyad’daki Kingdom Arena Stadyumu'nda kutlama organizasyonu gerçekleştirdi. Al Hilal’in Teknik Direktörü Jorge Jesus'un törende büyük mutluluk yaşadığı görüldü.

Çanakkale'nin ciğerleri yandı! Tam 952 futbol sahası büyüklüğünde Çanakkale'nin ciğerleri yandı! Tam 952 futbol sahası büyüklüğünde

ÇOK BÜYÜK REKOR KIRDILAR

Öte yandan, Al Hilal bu sezon tarihi bir başarıyı gerçekleştirdi. Suudi Arabistan takımı resmi maçlarda aldığı üst üste 34 galibiyetle Guinnes Rekorlar Kitabı'na girmeyi de başardı.