Son zamanlarda BLACKPINK üyesi Jennie hakkında bazı yanlış bilgiler internette dolaşıyor. Bu bilgiler arasında Jennie'nin öldüğü, Jennie'nin hayatta olmadığı ve Jennie'nin gerçek adının Jennie Kim olmadığı gibi iddialar yer alıyor. Peki, Jennie öldü mü? BLACKPINK Jennie hayatta mı? Jennie'nin gerçek adı ne? İşte cevapları...

Jennie Öldü mü?

Hayır, Jennie ölmedi. Jennie hala hayatta ve BLACKPINK üyesi olarak aktif bir şekilde müzik yapıyor. Jennie'nin ölümüyle ilgili internette dolaşan haberler tamamen asılsızdır.

MİT Başkanı Kalın, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı MİT Başkanı Kalın, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı

Jennie Hayatta mı?

Evet, Jennie hayatta. Jennie'nin hayatta olmadığıyla ilgili internette dolaşan haberler de asılsızdır. Jennie, BLACKPINK üyesi olarak aktif bir şekilde müzik yapıyor ve çeşitli etkinliklere katılıyor.

Jennie'nin Gerçek Adı Ne?

Jennie'nin gerçek adı Jennie Kim'dir. Jennie'nin Jennie Kim olmadığıyla ilgili internette dolaşan haberler de asılsızdır. Jennie'nin sahne adı Jennie'dir, ancak gerçek adı Jennie Kim'dir.

Jennie hakkında internette dolaşan ölüm, hayatta olmama ve gerçek adının Jennie Kim olmadığı gibi iddiaların hepsi asılsızdır. Jennie hala hayatta ve BLACKPINK üyesi olarak aktif bir şekilde müzik yapıyor.