Aksiyon komedi filminin dünyaca ünlü yıldızlarından Jackie Chan Kondor Operasyonu filmi ile izleyicileri halen ekrana kitlemeyi başarıyor. Film konusu ile birlikte birçok ünlü oyuncuyu da kadrosunda barındırıyor.

Yeni Düzce İl Kültür Ve Turizm Müdürü Esra Alemdaroğlu kimdir kaç yaşında nereli? Yeni Düzce İl Kültür Ve Turizm Müdürü Esra Alemdaroğlu kimdir kaç yaşında nereli?

Peki, Jackie Chan'in Kondor Operasyonu filmi nerede çekildi? Kondor Operasyonu oyuncuları ve konusu? Gibi sorular izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor.

KONDOR OPERASYONU NEREDE ÇEKİLDİ?

Başrolünde Jackie Chan’in yer aldığı film Çin’in Güney kıyısında Hon Kong’da çekilmiştir.

KONDOR OPERASYONU OYUNCULARI

Jackie Chan, Carol Cheng, Eva Cobo de Garcia, Shôko Ikeda, Daniel Mintz, Aldo Sambrell, Bozidar Smiljanic, Jonathan Isgar oyuncularını kadrosunda barındırıyor.

KONDOR OPERASYONU KONUSU

Efsanevi kahraman Jacky, kutsal silahların peşinden koştuğu ilk macerasının ardından, yeni bir hedefin peşine düştü. Bu sefer Jacky, çok zengin ve güçlü bir teşkilata sahip olan Dük adındaki gizemli bir adamın çağrısıyla karşılaştı.

Dük, Jacky'yi 2. Dünya Savaşı'nın sonunda Alman ordusunun Afrika'ya doğru ilerlerken yanında getirdiği altınları Gestapo görevlilerinden birine verilen emirle çöle gömdürdüğünü anlatıyor. Daha sonra, bu adamların gizlice yok edildiğini ve altınların hala çölde gizemli bir şekilde beklediğini iddia ediyor.

Jacky, bu gizemli altınların peşine düşerek yeni bir maceraya atılıyor.