İsmail Sidan kimdir? İsmail Sidan kaç yaşında? İsmail Sidan nereli? İsmail Sidan ne iş yapıyor? İsmail Sidan'ın hayatını sizler için araştırdık..

Selin Şekerci kaç yaşında kimdir? Selin Şekerci annesi ve babası nereli? Selin Şekerci nerede doğdu? Selin Şekerci kaç yaşında kimdir? Selin Şekerci annesi ve babası nereli? Selin Şekerci nerede doğdu?

İsmail Sidan kimdir?

İsmail SİDAN, Akhisar ileri gelenlerinden Enis ve Mine SİDAN'ın oğludur. Maalesef İsmail SİDAN'ın vefat ettiği üzücü bir haberdir. Cenazesi İzmir Alsancak Hocazade Camii'nde ikindi namazına müteakip satın alınarak Işıkkent Mezarlığı'na defnedilecek. Merhum İsmail SİDAN Hanım'a Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz. Cenazesi İzmir Alsancak Hocazade Camii'nde ikindi namazına müteakip satın alınarak Işıkkent Mezarlığı'na defnedilecek. Merhum İsmail SİDAN'a Allah'tan rahmet dileriz. İsmail SİDAN Hanım'ın vefat ettiği görülmektedir. Başsağlığı dileklerimizi ve belirttiğimiz gibi cenazesinin bulunacağı yeri de size iletiyoruz. Üzücü bir olay olduğu için kanatlara ve sevenlerine başsağlığı diledi.