İstanbul'un Küçükçekmece ilçesindeki bir apartmanda asansörde bir kediye şiddet uygulayarak ölümüne neden olan İbrahim Keloğlan'a mahkeme iyi hal indirimi uyguladı. 16. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davada, Keloğlan suçlu bulunmuş ve 1 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Mahkeme, iyi hal indirimi yaparak cezayı 3 ay daha azalttı ve hükmün açıklanmasını geri bıraktı. İbrahim Keloğlan'a, beş yıl boyunca suç işlememesi durumunda cezanın düşürüleceği bildirildi.

KEDİ KATİLİ İBRAHİM KELOĞLAN 'MORALİM BOZUK' DEDİ!

İbrahim Keloğlan, asansöre bindiği sırada gördüğü kediyi köşeye sıkıştırarak defalarca acımasızca tekmeledi. Ardından, asansörde başka bir kişinin binmesiyle kapı açıldığında can havli ile kaçmaya çalışan kedinin peşinden koştu ve onu yakaladı. Keloğlan, altı dakika boyunca canice kediye işkence ederek ölümüne sebep oldu.

Ibrahim Keloğlan (2)

Sondaj çalışmasında patlama: 1 işçi can verdi! Sondaj çalışmasında patlama: 1 işçi can verdi!

"KEDİ ONA SALDIRMIŞ"

İbrahim Keloğlu asansörde yaptığı katlin görüntülerinin ortaya çıkması üzerine polise şikayet edildi.Ardından gözaltına alınıp, adli kontrolle serbest bırakılan Keloğlan hakkında dava açıldı. Savunmasında olay günü moralinin bozuk olduğunu söyledi. Ve ifadesine "ilk önce kedinin ona saldırdığını" ekledi.

CANİCE MASUM BİR CANI KATLETTİ!

Olayın gerçekleştiği sitenin avukatı ise sanık ifadesinin, olaya ilişkin görüntülerle uyuşmadığına dikkat çekerek, karara itiraz edeceklerini ifade etti.

Ibrahim Keloğlan (1)

İYİ HAL İNDİRİMİNE TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

Davada iyi hal indirimi verilmesi ise kamuoyunda infiale neden oldu. Canice hislerle savunmasız bir canın eziyet ve işkence ile ölümüne yol açan kedi katilinin iyi hal indirimi almasına tepkiler çığ gibi büyüyor.