Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ın kızı İrem Kutluay'ın  hayatı merak konusu oldu. Peki İrem Kutluay kimdir? İrem Kutluay kaç yaşında? İşte Soruların cevapları haberimizde...

Milyarder Charlie Munger kimdir kaç yaşında öldü? Charlie Munger serveti ne kadar? Milyarder Charlie Munger kimdir kaç yaşında öldü? Charlie Munger serveti ne kadar?

İrem Kutluay Kimdir?

Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ın 2006 doğumlu kızı İrem Kutluay, son dönemde magazin gündeminden düşmüyor. Güzelliği ve boyu ile annesine benzeyen İrem Kutluay, henüz 17 yaşında olmasına rağmen sosyal medyada büyük bir hayran kitlesine sahip.

İrem Kutluay, 1.78 cm boyunda ve 55 kilo. İkizler burcu olan İrem Kutluay, lise eğitimini sürdürüyor.

İrem Kutluay'ın güzelliği ve boyu, annesi Demet Şener'in de dikkatini çekmiş durumda. Demet Şener, bir magazin programında, "Kızım artık benim boyumu geçiyor. Dizlerini kırarak poz veriyor, yoksa beni geçecek" diyerek esprili bir şekilde kızına olan hayranlığını dile getirmişti.

İrem Kutluay'ın babası İbrahim Kutluay ise eski milli basketbolcu. İbrahim Kutluay, 1990'lı yıllarda Türk basketbolunun en önemli isimlerinden biriydi.

İrem Kutluay, henüz çok genç olmasına rağmen, annesi ve babasının izinden giderek sanat dünyasında başarılı bir kariyere imza atabilir.

İrem Kutluay Boyu ve Kilosu Kaç

İrem Kutluay 178 cm ve 55 kilodur.

İrem Kutluay Kaç Yaşında?

İrem Kutluay 2006 yılında doğmuştur ve şu anda 17 yaşındadır.