PowerShell ile Güncelleştirmeler WSUS'a Nasıl Aktarılır? PowerShell ile Güncelleştirmeler WSUS'a Aktarma Nasıl Yapılır? PowerShell ile Güncelleştirmeler WSUS'a Nasıl Aktarılır? PowerShell ile Güncelleştirmeler WSUS'a Aktarma Nasıl Yapılır?

Günlük yaşantımızın önemli bir parçası haline gelen akıllı telefonlarımızın, özellikle mobil veri kullanımı konusunda bize birçok bilgi sunuyor olması önemli. iPhone'unuzda hangi uygulamaların en çok veri kullandığını kontrol etmek oldukça basit ve hızlı. İşte size adım adım nasıl yapacağınızı gösteren bir rehber:

Öncelikle yapmanız gerekenler:

  • Bir mobil bağlantıya sahip iPhone

Kısa versiyon:

  1. Ayarlar uygulamasını açın
  2. Mobil Hizmet'e dokunun
  3. Aşağı kaydırarak Mobil Veri'ye gidin
  4. Uygulamanın veri kullanımını ayarlayın

Adım 1: Ayarlar'ı açın iPhone'unuzdaki Ayarlar uygulamasına giriş yapın.

Adım 2: Mobil Hizmet'e dokunun Mobil hizmetle ilgili tüm bilgilerin bulunduğu sayfayı açmak için "Mobil Hizmet"e dokunun.

Adım 3: Mobil Veri'ye kaydırın Mobil Veri'ye kaydırarak, indirdiğiniz tüm uygulamaların ya veri kullanımına göre ya da isme göre sıralandığını göreceksiniz.

Adım 4: Uygulamanın veri kullanımını ayarlayın Bir uygulamanın gereğinden fazla veri kullandığını fark ettiyseniz, basitçe anahtarı kapatın. Bu, uygulamanın mobil veri kullanımını durduracak ve sadece Wi-Fi bağlı olduğunda kullanmasına izin verecektir.

Artık iPhone'unuzdaki uygulamaların veri kullanımını kolayca kontrol edebilirsiniz!