IPARD II Programı kabul işlemleri başladı!

Bu haber 04 Haziran 2020 saat 9:07 'de eklendi.

IPARD II Programı Dokuzuncu Başvuru Çağrı İlanı kapsamında Proje Başvuru ve Kabul İşlemleri 01.06.2020 tarihi saat 09.00 itibariyle başladı. Ayrıca TÜBİTAK Siparişe Dayalı Ar-Ge Projeleri için KOBİ Destekleme Çağrısı (Sipariş Ar-Ge – 2020) Açıldı.

IPARD II PROGRAMI DOKUZUNCU BAŞVURU VE KABUL İŞLEMLERİ BAŞLADI

IPARD II Programı Dokuzuncu Başvuru Çağrı İlanı kapsamında Proje Başvuru ve Kabul İşlemleri 01.06.2020 tarihi saat 09.00 itibariyle başladı. Bu Başvuru Çağrı İlanı kapsamında sadece “Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar” ve “Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme” tedbirleri kapsamında başvurular kabul edilecek.

TÜBİTAK SİPARİŞE DAYALI AR-GE PROJELERİ İÇİN KOBİ DESTEKLEME ÇAĞRISI (SİPARİŞ AR-GE – 2020) AÇILDI

TÜBİTAK Siparişe Dayalı Ar-Ge Projeleri için KOBİ Destekleme Çağrısı (Sipariş Ar-Ge – 2020) Açıldı. Sipariş Ar-Ge – 2020 olarak isimlendirilen çağrıda, müşteri gereksinimlerini karşılayan çözüm önerilerinin, KOBİ’ler tarafından Ar-Ge ile ticarileşebilir çıktılara dönüştürülmesi hedefleniyor. Çağrıda hızla ürüne dönüşebilecek ve yüksek ticarileşme potansiyeline sahip Ar-Ge projeleri desteklenecek. Projelerde Ar-Ge çalışmalarını Tedarikçi Kuruluş yapacak; proje çıktısını Müşteri Kuruluş ticarileştirecek. Müşteri Kuruluş, Tedarikçi Kuruluşun Ar-Ge maliyetlerine katkı sağlayacak. Ön kayıt için son tarih 17 Ağustos 2020 (Saat 17.00) Başvuruların PRODİS üzerinden alınması 15 Haziran 2020 – 31 Ağustos 2020 (Saat 17.00)’dir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.